Afty v ústach

Jurajchcepomoct

POZOR NA MANDLE!!!

pozor na mandle a vsetky ostatne orechy. po 30 rokoch zivota som to zistil. jedna pani po 40 rokoch mi to povedala.
Mandle su v kazdom jedne. pridavaju sa do vsetkeho. precitajte si zlozenie produktu. skoro vsetky orechy - moze to byt individualne. ak vam tato informacia pomohla, zdielajte ju prosim dalej :)

Maja721

Dnes mi v lekárni dali Genciánovú violeť, no po 2 týždňoch bolesti a trápenia, konečne trocha úľavy. Nanášam si to vatovými paličkami a musím povedať, že bolesť ustupuje. Po 50 eurách prípravkov ma z toho snáď dostane fialová vodička za 1,50 e. :-)

anetka621

pri aftoch treba okrem potierania aj posilnit imunitu, ja mam overene probiotika vita biosa, aj som si nimi potierala afty, su v tekutej forme je to vytazok z bylin. dostat ich na vitarian.sk

JankaAdankA

Mojej dcerke pomáha na AFTY Bactoral, vzdy pred spanim rozpustit 1 tabletu v ustach a po par dnoch boli afty prec. Hlavne sa ale uz neobjavili opatovne.

modracik

Mojim vnúčatám pomáha zubný gel s obsahom aloe vera a propolisu, môžu aj malé detičky.Vynikajúca, deti ju milujú..../pre viac informácií---zdraviezprirody.flp.com

Forever USA

Jednoznacne zubna pasta od Foreveru.Genialna vec a zubna pasta. Mozem dat link kde sa da objednat.Neobsahuje fluorid,skvela na afty,na krvacajuce dasna,rozpusta zybny kamen a biely zuby bez nicenia zubnej skloviny.Overene.