Afty v ústach

Toci

Nekupujte si lacne zubne pasty a dobre si precitajte tento vynikajuci clanok.www.zdravedasna.sk
Mne odporucana zubna pasta , i ked bola drahsia, pomohla. Pozorne citajte zlozenie pasty a pouzivajte len tu, ktora neobsahuje SLS!!!!!!

pe84

aj ja to prave riesim, vraj najucinnejsi je propolis - tinktura, ale ja to este nemozem dat, maly ma len 8 mesiacov, davam mu aftgel a kamistad gel, celkom dobre mu to ukludni, poskusaj, a dr. mi poradila repikovy cajik

Sonulinka

Mne nič nepomáhalo, včera mi mamina kúpila v lekárni URGO AFTY a na asi pol centimetrovú aftu som si to od včera začala dávať a už teraz cítim, že je to lepšie. Je to vo forme gélu, kt. si priamo aplikujete na aftu, na kt. sa následne vytvorí ochranný film. Dosť to štípe ale len chvíľku. Stojí to určite za to. PS: ale nie je vhodné pre deti do 6 rokov

branno

ja som si s aftami uzil svoje.. jedine co mi pomohlo, boli tabletky Herpexin, inak nic.. aj to som zistil az dost neskoro.. prevencia proti aftam je detoxikacia organizmu (napr vecer pohar teplej vody + vytlacit 1/2 citrona + lyzica olivoveho oleje, zamiesat a vypit) a roznoroda strava.. cim najmenej chemie..

karamelinka

my sme mali teraz afty a vytierali sme nasilu prirodnym cistym malinovym sirupom zabralo...len to treba vytierat a vytierat...ale pre deti asi lepsie toto ako nejaky stiplak kedze im to mozno zmierni bolest...

Maros75

Na afty trpia veľmi často aj ľudia, ktorým chýba zinok, železo, vápnik, kyselina listová a vitamíny skupiny B. Až 40 percent opakujúcich sa aftov spôsobuje mechanické poškodenie ústnej sliznice (čipsami s ostrými hranami, zubnou kefkou, zahryznutím do sliznice...)

Ivka 1

Na afty je velmi dobra zubna pasta aloe s propolisom. Obsdahuje 33 % propolisu. Neobsahuje SLS ani fluor.Pomaha aj pri roznych inych zapaloch v ustnej dutine,velmi pekne hoji aj rany po vytrhnitych zuboch. Vsetko spominane sme uz odskusali ale toto sa nam javi ako najlepsie. Osvedcila sa mi aj pri herpesoch.