podviedla som ho...

Príspevok v téme: podviedla som ho...
lea

ahojte,3 roky chodim s mojim chlapcom a teraz mame neaku krizu,neviem co to je ale akosi sme si uz prestali chybat,uz sa tak casto nestretavame a pod....nechceme si ani jeden priznat ze to uz slabne,...mam jedneho priatela z ktorym sa rada stretavam stale si piseme a ja som sa snim vyspala,neviem teraz co mam robit,ci mam byt ticho a nepovedat mu to alebo sa mam s nim rozist,?lenze ja sa bojim toho ze ked sa s nim rozidem tak mi bude potom chybat a tak,chapete nie?neviem co mam robit ,poradte nieco..

wanda010

moja vlastna skusenost,4roky som bola bola s ex,uz sme spolu byvali,posledne 2roky som bola zavalena pracou,minali sme sa,ked som prisla z prace vecer,on nastupoval na nocnu a tak dokola.Dostala som dobru ponuku prace do zahranicia,tak som odisla a mesiac som rozmyslala nad nami,ci to ma este nejaky zmysel,dospela som k tomu,ze je to uz len zvyk a zijeme len vedla seba...Tak si daj cas,zresetuj si v sebe co citis k svojmu priatelovi,neklam samu seba a ani jeho,bude to tak fer pre obe strany...Zivot je moc kratky na to aby sme boli nestastni,podvadzani...

bria

Tak, ja som mala tiez podobny problem a nie je tomu davno. Lenze ja som s nim chodila 4 roky. A nase konflikty boli uplne o nicom ale boli stale castejsie. Laska laska... a clovek je zaslepeny, aj ked ostatne nefungu, laska je proste laska...no ale ked si ho podviedla, znamena to, ze ti v tom vztahu nieco chybalo, urcite...tak ako mne a tak ako vsetkym ostatnym...nemyslim sex, lebo ja som ho nejak extra nemala, skor su mi predne ostatne veci, ale...proste nieco ti chybalo a tak..nebude ti chybat, urcite nie, ak mas niekoho, kto sa ti paci a kto ti je blizsi, ma nieco, cooo, ta na nom laka, pritahuje a ma naozaj nieco do seba, co chces mat na partnerovi, tak to je hlavne. Mozno uz aj tvoj, teraz uz mozno byvaly sa citi tak vseliak a...tiez mu je to blbe. Baby tu maju pravdu, ze za stastie treba bojovat... aj ked si sa s nim vyspala len raz a aj ked s nim byt nechces, tak...ja to take, zostavat s byvalym...ked nieco chyba, tak chyba a tazko sa to nejak doplna. vela stastia

ewiittaa

podla mna je tiez potrebne, aby si bola uprimna, podviedla si, sama si si musela premysliet nasledky. Podla mna je sebecke nic mu nevraviet, a nechat si ho ako "zadne dvierka". Obaja ste mladi, tak daj svojmu priatelovi sancu najst si dievca, ktore ho nebude podvadzat. Suhlasim s monikou, mala by si sa s nim rozist, a byt k nemu ferova. Je to necestne od teba neber mu stastie.

moniqa87

ja by som ti poradila, bud k partnerovi ferova a radsej sa s nim rozid, ved uz sama vidis, ze ten vztah nie je to co predtym a ked si ho preto podviedla raz, tak ak sa to nezlepsi spravis to znova?
hovorit mu to nemusis, ale aspon sa takto ferovo k nemu zachovaj

29

bola som presne v tej istej situácii ako ty,zrovna ja by som nemala radiť nikomu :-( môj milenec ma po niekoľkých mesiacoch dotlačil k tomu aby som to povedala, bolo to hrozne ťažké, myslela som že vypľujem dušu, ale neľutujem toho, uľavilo sa mi že už nemusím klamať, pretože som mala v pláne s milencom spávať znova a znova.ak si sa s tým druhým iba raz vyspala a už nechceš a so svojim chalanom chceš zostať tak nehovor nič, ale ak to urobíš znova niečo to znamená, asi si nebola v starom vzťahu šťastná.dzžím palec

lilly

Del, viem, že je to možno trošku sebecké, ale ľudia robia často chyby, najma ked sme mladý...ak by sa mne také nieco teraz stalo, určite by som o tom chalanovi nepovedala...a myslim si ze ak by sa to stalo jemu, tak ani on mi o tom nepovie

faho

no podla mna...urcite mu to nehovor... to nemoze priniest nic dobre do vztahu iba vacsiu krizu...co s tvojim vztahom si mala podla mna riesit skor nez sa to stalo... ale ked sa to uz raz stalo /a co sa stalo, uz sa neodstane.../... dobre si premysli ci ti dotycny za to stoji, ci sa pokusis o to dat vas vztah znova dokopy... ak ti to za to stoji, a co si spravila lutuje, nic mu nehovor, ale snaz sa spravit vsetko pre to, aby bol vas vztah opat taky krasny ako kedysi... ak mas pocit ze sa to uz neda... tak ten vztah korektne ukonci. nema vyznam byt s niekym, ked mas potrebu byt este s niekym dalsim. casom aj tak kazda nevera vyjde najavo a su z toho len zbytocne nervy, vycitky a z ludi ktori sa kedysi tak lubili, sa stavaju ludia, ktori si nevedia prist na meno. a pritom je to uplne zbytocne... chce to len hrat fer...