OHOLIT SA CI NEOHOL

menly

POCUJ JA SI MYSLIM ZE CHLAP BY MAL BYT PORIADNY CIZE ZARASTENY MOHUTNY PRI PRACI SPOTENY A TAK SA UKAZAT PRED ZENSKU TO BY MNA VEDELO ROZHODIT....MYSLIM ZE CHLAP NECH JE CHLAP TAKZE SI TO NECHAJ TAK A NEHOL TO JE NAJKRAJSIA VEC KED SI CLOVEK ASPON JEDNU VEC NA SEBE NEZMENI POROZMYLAJ..........

Lilu

hehe, no vitaj vo svete zien xixi, my to praktizujeme skoro den co den a so svrbenim sa musime zmierit :)ale co sa tyka tvojej otazky, povedala by som asi tak, ze pokial ti to prekaza ked sa oholis tak to nerob, dolezite je aby si sa dobre citil.okrem toho som toho nazoru, ze pokial to nemusis robit tak to nerob, u zien je to trochu ine samozrejme....a tiez mam radsej ked sa muz neholi, aspon ja osobne, preboha ved chlap je chlap :)

trixi

mne sa páči ked chlap nie je celkom vyholený tam dolu, len nech ti to len pristrihne so strojčekom na vlasy tak na 1 cm, aby bolo vydieť že ako chlap zarastá ale aby tam nemal bradu ako tí zo ZZ TOP

tenrety

mne osobne sa to velmi paci...vidno ze sa o seba stara, je to hygienickejsie aj pri orale je to praktickejsie a viac eroticke...

dedo

deti moje! mam 57! Ešte sexujem, ale ak by som mal oralovať, alebo sexovať s oholenou, to môžem rovno aj s nafukovačkou!!! Príroda a chemia vedia svoje. Lepšie sú chlpy v ústach a vôňa prírody ako umeliny a nafukovačky!! Proti gustu...tak sa do lesa ozýva...