OHOLIT SA CI NEOHOL

sliepka

no moj otec ma 47 rokov,ale on sa holy pod pazuchami,a aj oklo slipov ma oholene...a mamina sa holi vsade...je to urcite hygienickejsie a krajsie

sii

mne sa to velmi paci moj priatel sa stale holi, aj na hrudi a brusku je to jednoducho erotickejsie a krajsie jemnejsie je to pekneeeeeee:)

ella

vdaka za radu polar musim to vyskusat.Co sa tyka toho holenia ak ma chlpy nad penisom tak to je v pohode,no mne vadia na semenikoch hlavne pri oralnom sexe.

polar

myslim, ze kto holi, mal by mat doma strojcek taky, akym sa holi u holica hlava. je to super vec, ked to vyholis na 3mm - svrbenie je mensie tak o 80% a dobre sa s tym holia aj pazuchy. nikto nepovedal ze mas byt vyholeny az na kozu. vyskusaj a uvidis. ja to tak robim uz niekolko rokov. a len tak mimochodom, ked oholis na kozu tak za tyzden je to tam zas a strojcek je jednoduhsi - nenamaha sa pokozka a to je velke plus. tak... do oholenia priatelia :-)

macickabj

ahojte.Predstavte si,ze by ste robili oral.To by ste boli spokojni,keby vase partnerky mali chlpate macky?To by ste si chceli vyberat chlpky z ust?.A je to urcite hygienickejsie a vonavejsie.

mia

tiez som este oholeneho chlapa nazivo nevidela ale vychadzam z nazoru, ze ja sa citim lepsie, ked som oholena a hlavne cistejsie a na chlpkoch sa usadzuju vsakovake necistoty a zapach a urcite by to bolo partnerovi neprijemne. a tiez to nie je bohvieco pri orale stale vypluvat chlpky.

anairdana

je to hlavne hygienickejsie a picha to ohromne.Ale casom si zvyknes a hlavne pouzivaj penu pre citlivu pokozku a neskrab sa lebo to bude este horsie