Problematicka plet

Príspevok v téme: Problematicka plet
nepoviem:)

Ake kremy pouzivate na problematicku plet?

ja sa idem zverit do ruk Vishi,kupila som si cistaci gel normaderm,aj ten hydratacny krem normaderm,je to sice dost drahe,ale chcem uz vyzerat ako clovek,takze to idem vyskusat.snad pomoze.pochopila som ze polovica uspechu je cistenie.a chcem pouzivat vyrobky jednej,rovnakej znacky,nechcem kombinovat..
Ake gely na cistenie a kremy na problematicku plet pouzivate vy?co vam pomohlo?(nehovorim o jednej vyrazke sem tam,ale o problematickej pleti) vdaka:)

Denz

vlastna skusenost-
s tymi mineralkami by som to na tvojom mieste takto neprehanal.......
Nie je to zdrave pit 2-3 litre denne.

anikoo

Presne tak - neparfumované. ja používam kozmetiku AA cosmetics. Sú to antialergické a neparfumované výrobky a za dobrú cenu.

clara

No mne kozmeticka povedala, ze na moju problematicku plet by som nemala davat ziadne kremy typu Garnier, L'oreal, Vichy atd, ale ze by som sa mala zamerat skor na tie lacnejsie, ako uz tu zmienovany od AB, s cajovnikom. Ze tie drahe su prilis parfumovane, co pleti nerobi dobre. Krem od AB je neparfumovany, lacnejsi.. a ako som skusila, skutocne sa mi zda, ze je to lepsie. :)

vlastna skusenost

vypi každý den 2-3 litre mineralky a o tyžden mi napiš aku maš pleť teraz. uvidiš, bude ovela krajšia. ver mi.

haja

sofija ...no ja neviem ja to teraz pouzivam a v pohode mam po tom cervenu plet a dost ma to stipe ale pomaha mi to a teraz to mam uz na celu noc a rano umyjem...neviem bude to asi tym ze kazdy ma inu pokozku a nie kazdemmu to zareaguje rovnako ...no ja som velmi spokojna

kacka

ahojte,na tvary sa mi robia cervene flaky,po niekolko-hodinovom odcervenani mi tam ostane maly pupacik.neviem aky tip pleti mam,ale ide ma stoho porazit,lebo ked sa mi to objavy to vyzera ako postipnutie hmyzu.neviete poradit co toje al.neaky krem na to?

sofija

Haja ja som ten krem mala mala som ho na tvari asi 1 minutu moznoa ni to nie a uplne som mala spalenu tvar ze som bezala hned na kozne aby mi na to nieco dala lebo mi to uplne krvacalo,mokvalo a nemohla som sa pleti ani dotknut.Dala mi nakoniec nieco neparfumovane a to mi pomohlo ze nastastie nemam ani jazvy po tych spaleninach ale GlycoA nikdy viac

haja

ahojte poradim vam,mne velmi pomohol krem ISISPHARMA-GLYCO-A-krem s 12%kyseliny glykolovej...mne to velmi pomohlo.opytajte sa na to aj koznej,poradi,lebo tych kremov je viac,zalezi od typu akne ;) papa