Vzťah-nevzťah, ako z toho von...?

Príspevok v téme: Vzťah-nevzťah, ako z toho von...?
bonboniera

Dlho som rozmýšľala- napísať, nenapísať, ale neviem ako sa dostať z toho bludného kruhu, v ktorom krúžim už asi rok, takže som sa rozhodla skúsiť. Zaľubila som sa do ženatého muža, alebo skôr- zaľúbili sme sa. Pracujeme spolu a to je prvý kameň úrazu. Chvíľu sme mali románik, ale keďže je ženatý a má malé deti, ja aj on sme sa rozhodli to ukončiť a zostať priateľmi. Keďže sa každý deň stretávame na pracovisku, nebolo to vôbec jednoduché, každý sme si to riešili v sebe a po svojom a prestali sme úplne komunikovať. Obaja sme vedeli, že ten druhý stále niečo cíti, ale nemohli sme byť spolu. Trvalo to pár mesiacov, potom sa zrazu niečo stalo a všetko sa na nás zas zosypalo, akoby nejaký nový začiatok, ale nie priateľstva, ale lásky, ktorá v nás bola stále. Lenže, opäť je to tam, kde to bolo, snažíme sa spolu komunikovať ako priatelia, ale nejde to, mám pocit, že ak s tým niečo nespravíme, opäť sa začneme ignorovať a to už nechcem, bolo to veľmi ťažké ako v súkromí, tak v práci. Spolu byť nemôžme, ale ani od seba a ja sa správam veľmi chladne, aj keď nechcem- asi obrana... Veľmi to bolí, ale chcem sa pohnúť z miesta a začať sa s ním baviť aspoň v rámci možnosti ako s kamarátom. Osparavedlňujem sa za dlhý príspevok, uvítam každú radu, príspevok, každý názor zvonku na celú situáciu a prípadne ešte doplním, čo som zabudla. Vopred ďakujem za vyjedrenie, prípadne pomoc.

soledad

Mariaa ma pravdu. Bublina prepac ale isto nemas deti a vazny vztah ti nic nehovori. To ako mam za zivot mat 5 manzelov, kazdemu porodit zo 2 deti a hladat dalej lebo co ked ma caka nieco lepsie??? Pubertalny nazor.RULEZ ked nieco neklapalo mal mi to povedat a nie milacik si v kazdom smere uzasna, dokonala. V zivote by som ta nepodviedol, deti su pre mna vsetko!!! Kto by si myslel ze je nieco v neporiadku??? Niekedy sa stava ze zaletnici sa milenke vyplacu aku kravu maju doma a nakoniec doma hraju milujuceho manzela.

[zruseny12]

bublina123,raz to urcite pochopis,preco su manzelky trpitelky,az sa vydas budes mat deti,obatujes sa pre draheho,a on si narazi nejaku inu,mladsiu a bez zavazkov...potom by som ta chcela pocut...zatial sa nevyjadruj,ked nie si v pozicii tych manzeliek-ktore su podvadzane...

mimi22

bonboniera vykašli sa naňho viem čo hovorím ruky preč a hľadaj vzťah ktorý dá niečo aj tebe nie len jemu

bublina123

ja som mala podobnu skusenost a zaujimalo by ma, preco vsetci tak obhajujete manzelky a staviate ich do roli trpiteliek, ked nic nie je len jednostranna zalezitost...? teraz ma tu urcite ukamenujete, ale preco by mala byt prave laska v manzelstve ta prava a na cely zivot? co ak niekde caka este nieco lepsie, len o tom nevieme a premrhat sancu by bola skoda, hm? mozno sa len dvaja, ktori k sebe vzdy patrili strtli v nespravnom case a musia bud odolat, pre zachranenie \"nevinnych ludi\" alebo sa tomu poddaju...

rulez

soledad a namyslis, ze to nie je vina len jej? ved ten muz (alebo aj tvoj muz) k tomu neboli prinuteni.. asi neklapalo vsetko tak, ako by malo, lebo keby hej nic by sa nestalo.

soledad

No ďalšia harpia!!! Prepáč bonboniera ale ja som presne v opačnej pozícii ako ty. Ja som manželka, ktorú jej muž podvádza s hviezdou "ktorá neudržala svoje city na uzde". Máme deti ako k tomu všetci prídeme? Robím doma kopplet servis a starostlivost o deti v každom smere sa snažím byť perfekcionistka, aby bola domacnosť v poho aby sme mali čas zájsť si na večeru aby som dobre vyzerala..... A k čomu to všetko??? Si sebec, moja a dúfam, že sa ti to vráti!

bonboniera

idem domov, zatiaľ vám ďakujem krásne za vaše reakcie, ja zas zajtra prídem a možno prinesiem nejaké nevinky. Zatiaľ sa lúčim.

[zruseny12]

bonboniera,nevybera mas pravdu,ale clovek by mal mat nejake zasady...ved ked raz vidim, ze je zenaty tak odtial potial...no ale nebudem ta sudit...len je mi luto trochu manzelky a deti...