Vzťah-nevzťah, ako z toho von...?

Príspevok v téme: Vzťah-nevzťah, ako z toho von...?
bonboniera

Dlho som rozmýšľala- napísať, nenapísať, ale neviem ako sa dostať z toho bludného kruhu, v ktorom krúžim už asi rok, takže som sa rozhodla skúsiť. Zaľubila som sa do ženatého muža, alebo skôr- zaľúbili sme sa. Pracujeme spolu a to je prvý kameň úrazu. Chvíľu sme mali románik, ale keďže je ženatý a má malé deti, ja aj on sme sa rozhodli to ukončiť a zostať priateľmi. Keďže sa každý deň stretávame na pracovisku, nebolo to vôbec jednoduché, každý sme si to riešili v sebe a po svojom a prestali sme úplne komunikovať. Obaja sme vedeli, že ten druhý stále niečo cíti, ale nemohli sme byť spolu. Trvalo to pár mesiacov, potom sa zrazu niečo stalo a všetko sa na nás zas zosypalo, akoby nejaký nový začiatok, ale nie priateľstva, ale lásky, ktorá v nás bola stále. Lenže, opäť je to tam, kde to bolo, snažíme sa spolu komunikovať ako priatelia, ale nejde to, mám pocit, že ak s tým niečo nespravíme, opäť sa začneme ignorovať a to už nechcem, bolo to veľmi ťažké ako v súkromí, tak v práci. Spolu byť nemôžme, ale ani od seba a ja sa správam veľmi chladne, aj keď nechcem- asi obrana... Veľmi to bolí, ale chcem sa pohnúť z miesta a začať sa s ním baviť aspoň v rámci možnosti ako s kamarátom. Osparavedlňujem sa za dlhý príspevok, uvítam každú radu, príspevok, každý názor zvonku na celú situáciu a prípadne ešte doplním, čo som zabudla. Vopred ďakujem za vyjedrenie, prípadne pomoc.

monicka2509

ahoj kocka,ja si myslim,ze by si si mala niekoho najst a postupne zabudnut na toho kolegu,ja viem,ze sa mi to lahko hovori,ale asi len tak sa da zabudnut na zenateho chlapa a bolo by to lepsie pre teba aj pre neho,on ma predsa len rodinu

bonboniera

mariaa, chapem, milenky nema nikto v laske. ja som skor chcela, aby ste mi poradili, ako sa z toho dostat, nez ako sa mam citit. beztak mi je z toho dost na hovno. je pravda, ze ja som nikdy vydata nebola a asi to neviem posudit z tejto strany...

[zruseny12]

BONBONIERA,ja ti osobne nebudem nadavat do HARPII,ale chapem SOLADED...mozno je cerstvo podvadzana,tak velmi dobre ju chapem,ako jej je...
...nevie nikto aky je to picit,ako tazko sa zena vyrovnanva s tym,ked sa vyda,zariadia si byt,maju deti...atd.planuju si spolu buducnost a odrazu pride niekto treti a vsetko je v haji...
je pravda,ze aj milenky zenatych sa delia do viacerich skupin...ako aj podvadzane zeny...
...tak ako niekedy nemoze podvadzana zena,ze jej muz je ku...s
tak niekedy milenka nemoze za to,ze sa zapletie zo zenatym,lebo nevedela ,ze je zenaty.../ stane sa aj taka vec,ze zenaty si da obrucku dole ,a klame aj milenke,a nepovie,ze je zenaty.../
ale su aj take,milenky co vedia vyslovene,ze chlap je zenaty a nemaju zabrany.../a na to nie je vyhovorka-ze sme sa zamilovali,ze je to laska atd.treba mat aj trochu rozumu a nie rozmyslat hned pudovo.../
PRETO JA OSBNE NIKDY SI NEPRIPUSTIM,ZE SOM BOLA ZLA MANZELKA,LEBO ROBILA SOM VSETKO PRETO,ABY BOL MANZEL STASTNY ATD.A NIKTO NEMOZE POVEDAT AKO TO BOLO,LEBO S NAMI NEZIL...A LEN PRETO,ZE ON BOL ZVRHLIK A CHCEL SI UZIT...TAK PRETO SA JA TRAPIT NEBUDEM...A ANI NIEST JEHO DOSLEDKY,NECH SI ICH NESIE SAM.../NIE SOM BEZ CHYBY,ALE NEBUDEM NA SEBA BRAT NIECO,CO SOM NEUROBILA A ZA CO NEMOZEM,JEHO PUDY JA NEMOZEM OVLADAT.../
...takze BONBONIERA,ber to tak,ze kazda mame svoj dovod,preco na milenky nadavame...

buduci golem

este vam tu chyba nejaky muz, aby boli zastupene vsetky strany :)
manzelky sa rady stavaju do trpitelskej ulohy same, take reci ako:
"ja som sa mu obetovala a on si nasiel mladsiu..." to dokazuju.

bonboniera

fuha, neviem, ci by som vobec mala este prispievat, lebo to tu je prudko orientovane proti mne, ale aj tak. soledad, dakujem za tvoj prispevok, chcela som poznat aj nazor z druheho brehu. a pre ostatnych, co si tiez myslia, ze som "harpia", nikdy som do toho nechcela spadnut, ale stalo sa, aj take veci sa stavaju a u mna to bolo napzaj proti mojim zasadam, nikdy som muza nepodviedla a naozaj som z toho celkom chora, co sa deje. co som spravila a to, ze som to sem napisala sa urcite dotklo mnohych manzeliek v pozicii soledad, ale potrebovala som to zo seba dostat. dufam, ze sa to vsetko coskoro skonci a zabudnem, lebo to strasne boli..

[zruseny12]

....ja som tiez jedna s tych manzeliek ako SOLEDAD...a som hrda na seba,ze som bola dobra manzelka...a nemysli si,ze som nemala aj ja napadnokiv ked som uz bola vydata...ani raz som nepomyslela na to,ze by som svojho manzela podviedla...mam svoje zasady,to som sa nemusela ani vydavat a mohla som ostat slobodna a uzivat si...

[zruseny12]

...nehovorim,ze manzelka je perfektna po vsetkych strankach...ale,kolko krat sa stane,ze chlap je len zaletnik chce si len uzit...a ked mu na to pridu,tak to zvedie na zenu,aku mal doma kravu,presne ako pises ty soledad...tak preco,by sme mali trpiet za kurvo...ani omylom...