Cysta, ako dlho sa lieci po operacii?

Mamik

Dobrý prosím vás poisťovne preplaciu odstránenie cysty?a koľko inak to stojí keď poisťovňa nepreplatí zákrok.dakujem za odpoveď

lienkaaaaaaaaaa

inak sa čudujem ,že niektorú pustili na druhý deň domov, ja som bola operovaná normálne , dokonca 2x odstupom rokov, raz som bola v nemocnici 10 dní ,lebo som mala zvýšenú teplotu a druhý krát 5 dní, pustili ma až ked mi vybrali štichy , mala som ich 20 cez celé brucho

Emilia 1985

Ahojky v piatok som bola operovana vybrali mi 2 cysty 7 cm uz je to 4 den a ja nemozem este vstat Ani sa normalne pohybovat a strasne ma boli cela prava strana. Neviete nahodou kedy sa zotavim kedy sa to zlepsi.

Lalinka

Ahojte mam 17 rokov a pred pol rokom my laparoskopicky operovali cysty na vajecnikoch je mozne aby ma to stale bolelo ?prosim poradte mi .Dakujem

Mapati

Ahojte, mám dermoidnu cystu, veľkosť 4,75 /4,5 mám ju umiestnenu za maternicou,už som ju mala asi pred 12 rokmi, a mi ju vyoperovali spolu aj z vaječníkom Teraz ju mám zase a vyzerá to tak, že ma operácia neminie,s tým že mi budú musieť zobrať aj druhy vaječník, chcela by som vedieť ako to je dalej, ked nebudem mať už vaječníky aké problémy môžem čakať,nemôže sa stať, že mi môže maternica upadať, tlačiť na mechur, problémy s udržanim moču ....atď, na nete som o tom nič nenašla.díky.

mmmmammma

Ahjte, som den po LSK,včera som bola prijatá ráno na 7,00 do nemocnice, operovali ma poobede o 14,00. bol to nekonečny príbeh čakat hladná kym konečne postúpim to celé. po oberácií som sa zobila 20,15, s bolestami. do rána som dostala asi trikrát injelkciu pretože to je neskutočná bolest. dnes po vizite o 9,00 ma pustili domov.bolesti sú hlavne pri vstávaní, alebo ked si idem lahnut, sadnut. je to o brušnych svaloch, ktoré treba šetrit.
bolesti mám stále je večer 20,20, a ked chodím neviem sa poriadne ani vystriet. ako tu čítam, dúfam že t o nebude tak dlho trvat, že po 2,3 dnoch budem vediet chodit normalne. a či sa to vráti alebo nie- to je najlepsia otázka, ktorú každy si asi položí, kto zažil tuto operáciu..nie je istota v ničom, nabudúce to može byt horsie..možno nebude.dakujem za tieto komentáre, pretože som si ich čítala tiež pred operáciu..kusok ma ukludnili.