strašná únava

zuju

Ja tioez trpim strasnou unavou, spavostou a vycerpanostou ale je pravda pijem malo, ale tiez mam znizenu funkciu stitnej zlazy, teda stitnu mam vybranu len mi nejako nezaberaju teda nestacia lieky

syma

nikola0407 - diky otvorila si mi oci, asi mas pravdu chcem byt naj. v praci, doma a zaroven byt starostlivou matkou, mam asi unavny rok
som po materskej rok v praci, starsia dcerka je prvacka a syn zacal chodit skolky, muz je stale na sluzobkach a ja si az teraz uvedomujem ze asi som zacinala byt stroj, budem sa snazit trochu vypnut
sisa - mononukleozu chvalabohu nemam to hned napadlo aj moju doktorku, ale pecenove testy a rozbor sera ci co to je bol tiez v poriadku, mam len velmi nizky tlak 80/40 ale mam osvedcene metody ako ho udrzat viac menej v norme

ivka_3

Syma, mozno pijes malo vody,skus vypit minimalne dva litre tekutin - voda, nesladene caje. Malo by to zabrat. A tiez, ked si namocis nohy do studenej vody :)

Nikola0407

syma, možno je to tvojim životným štýlom (práca, deti, domácnosť,...), ale nič nepokazíš tým, ak pôjdeš na vyšetrenie.

sisa

syma- moja kamoska ma prave teraz mononukleozu. spytaj sa lekara/ky aby ti spravila testy lebo to neni normalne...
vazne ti radim..maj sa =))

syma

no tehotna som urcite neni, tie moje dve zizalky doma mi bohato stacia a vcera som bola na prehliadke to urcite vylucim apropo ked som bola tehotna, tak som srsala energiou, asi mi to chyba, bolo to fain

polka

Keď prídeš z práce, tak si daj polhodinového šlofíka na pohovke a znovu sa budeš cítiť fajn.Človek nie je stroj,preto cíti únavu.