strašná únava

syma

bola u psychologicky dnes rano
takze z nasho asi 2hodiny trvajuceho rozhovoru vyplynulo asi tolko, ze mam obcas aj ja pouzit niekoho blizkeho ako "butlavu vrbu" a vyrozpravat sa zo vsetkeho, co ma trapi, dnes som unavena nebola a to som si tak dobre pokecala, v hlave ma nic netazi a je mi lahucko
no asi neni moc dobre vsetko drzat v sebe, ja som len nechcela nikoho zatazovat svojimi problemami, pretoze som si myslela ze maju dost starosti bezo mna
v nasej rodine som totiz tou "butlavou vrbou ja"
takze dakujem za typ ist k psychologovi, a to ju mam pod nosom a ze si urobi na mna cas ked budem potrebovat super no nie

syma

krvny tlak zvysujem mineralkou so zvysenym obsahom sodika, solim viac, ale len morskou solou, rano na obed a vecer pravidelne v tom istom case si dam "turka", a doplnam vitamin E
k tomu olivy v slanom naleve a cierny caj
asi to neni moc zdrave, ale mne to pomaha
ale ze by som mohla byt unavena psychicky to ma este nenapadlo, asi na tom cosi bude, skusim zajst za psychologickou

jatyon

1) syma, ake mas osvedcene postupy na zvysenie tlaku krvi?
2) pravdepodobne je to spojene so psychickou unavou - pomohla by homeopatia a dobre vyzivove doplnky, napr. LifePak - ten robi divy.
mozes skusit aj na tel. 02 / 592 49 457 - tam sa zaoberaju preventivnymi opatreniami....

syma

janik a co ked mam pluca v poriadku, nachladnutia sa mi vyhybaju, chripku som ete nemala tu cest zazit
chodim s dcerou korculovat skoro kazdy den v zime na lad v lete na kolieskovych ja sa totiz necitim fyzicky slabo, len som unavena

janík

akupunktúra:1,posilniť pľúca-slabé pľúca,slabá enrgia(sila),náchylnosť na nachladenia,chrípky a pod.
2,alebo slabá slezina-prevláda telesná slabosť -posilniť slezinu
3,ceľkový nedostatok energie(životných síl)-posilniť : a,buď energiu všeobecne b,buď posilniť jangovú časť-zlepší sa zásobovanie orgánov krvou....
4,chrbtica-najmä krížová časť.
U mňa slabosť začínala okolo 9 až 10 hod. dopoludnia,takže celý deň to so mňu mávalo-nemyslelo mi to!!!!Až po použití akupunktúry na chrbtici som sa vrátil postupne do normy!!!!!!
Od vtedy vďačím akupunktúre,že ma už veľa krát podržala!

Nikola0704

syma, neboj sa, ak si chvíľu oddýchneš, ani práca ti neújde, aj deti chvíľu vydržia. Polka ti dobre poradila. Keď prídeš domov z práce, pošli deti, nech sa hrajú a trochu sa natiahni na posteli a dýchaj z hlboka. Vyčistí sa ti myseľ a naštartuješ sa nanovo.

polka

Milá Syma, ak chceš byť naozaj všade naj,určite takou budeš.Ale,ako som už včera reagovala na tvoju únavu-Človek nie je stroj,preto cíti únavu a musí si vedieť oddýchnuť.Neboj sa,ak si po príchode domov dáš polhodinovú pauzu o nič neprídeš,ba naopak.Ver mi! Ak máš porobené vyšetrenia a sú v poriadku,potom skutočne každé popoludnie oddýchni,je to recept,ako nepodľahnuť únave.