Sklamana s lásky

moni

aj ja si myslim,ze to zvladnes.urcite si najdes niekoho,komu bude na tebe zalezat a koho budes aj ty lubit...
a potom sa nad tym len zasmejes a povies si,ze aj tak je vsetko zle na nieco dobre-lebo kazde sklamanie a kazda bolest nas zeny posuva do predu...

kikulka

moni má pravdu,radšej mu ukáž,že to,že ťa nechal ťa netrápi,lebo nemu je zdá sa jedno ako sa cítiš,naozaj sa netráp,raz príde ten pravý

moni

AHOJ MOJA
MYSLIM SI,ZE TO VOBEC NEMA VYZNAM,TRAPOT SA PRE NIEKOHO AKO JE ON.VIEM,ZE TI JE TERAZ TAZKO,ALE AK MU BUDES DAVAT NA JAVO,ZE TI CHYBA,ZE HO ESTE STALE LUBIS,TAK SI BUDE AZ VELMI ISTY-ZE JE NEODOLATELNY.MAM ZOPAR TAKYCH KAMOSOV-TIEZ STRIEDAJU BABY AKO PONOZKY,A DOVOD ICH ROZCHODOV JE STALE LEN PRE INU BABU...BUDE TO ROBIT AZ DO VTEDY,POKIAL SA NAOZAJ NEZALUBI,A BABA HO NEKOPNE,TAK AKO ON ODKOPOL TEBA.VER STALE LEN V TO,ZE SA MU TO VRATI.NO VIEM,ZE SA TO TERAZ TAZKO CHAPE A RADI TI,ALE MYSLIM SI,ZE NEJAKY CAS SA MU VOBEC NEOZYVAJ...MOZNO NA TO PRIDE AJ SAM..NEVIEM AKY STE MALI VZTAH,TO MUSIS VEDIET IBA TY.ALE SKUS SA MU NEJAKY CAS NEOZVYVAT,NEUKAZOVAT NA OCI...MOZNO TO POMOZE.TAK DRZIM PALCE

zakerackape

okey baby dakujem vam za vase prispevky a rady .. velmi ste mi pomohly a dodaly mi sebaistotu a hned mi je lepsie ked som sa mala komu vyrozpravat a nedusila som to v sebe .. DAKUJEM

katika88

To ze si s nim niekde nechcela chodit nie je dovod na rozchod.Ved vo vztahu pride ku vselijakym konfliktom ktore musi dvojica prekonat a to sa podari len vtedy ak je tam skutocna laska.Ten tvoj chlapec ta ocividne nelubil lebo to sa neda len tak niekoho z nicoho nic nechat pre taku somarinu.Ja so svojim som mala uz kdejake konflikty ale vzdy sme si uvedomili ze chceme byt spolu.A o tom vlastne laska je.Naozaj necakaj ze ti budeme radit ako ho ziskat spat.Nemala by som to srdce ked vidim ze ten chlapec ti moze akurat tak ublizit.Nevnucuj sa mu, mas predsa na lepsieho.Dievca maj hrdost prosim ta.A podla mna si na vztahy este primlada.Mozno by bolo dobre troska aj pockat lebo takto zazijes este vela sklamani...sama viem o com hovorim.

zakerackape

vlaste mas aj trochu pravdu .. ale ked ja by som ho chcela naspat a ja nevim ako ho mam zaujat tak aby si nemyslel ze sa mu "strkam do riti" pls porad mi

kikulka

nikdy nie je vina len na jednej strane...aj on nemusel stále chodiť na kupko,mohol si ísť s tebou zašportovať,alebo ste mohli robiť miečo,čo by bavilo oboch....naozaj sa neobviňuj

zakerackape

ale je to aj moja vina .. pretoze vtedy ked som s nim chodila 2x ma on volal stale na kupko ale ja som nechcela ist vies a to bolo to ze on tam chodil kazdy den a mna kupko nikdy nebavilo ja skor sport a tak .. vies a keby som tam bola s nim chodila tak by to bolo v pohode ale ne ja som tam s nim ani raz nebola a on sa tam spoznal s druhymi babami a preto mi dal aj kopy .. takze to bola moja vina =((((