Sklamana s lásky

kikulka

prosim ťa,to určite nebola tvoja vina...tan chlapec očividne nevie,čo chce a ako sa mi zdá,baby sú preňho en na ponavenie....naozaj za ním nesmúť...si ešte mladá a tá pravá láska na teba ešte len čaká.Viem,že ti to teraz pripadá nemožné,aby si naňho zabudla,ale čas naozaj zahojí všetky rany,uvidíš.A netráp sa už.

zakerackape

lenze ony nevedia ze ho este stale lubim .. podla mna by sa mohly aspon trochu krotit aj ja si myslim .. hej v podstate len 2 ale bol to moj najdlhsi vztah vies lebo ja mam len 14 ale velmi ma to mrzi ze som sa s nim rozisla bo t bola dost aj moja chyba

katika88

Ta tvoje kamosky su fakt strasne bezcitne ked ti vravia take veci,predsalen by mohli brat ohlad na teba.Aj keby si ho uz nelubila tak aj tak je podla mna troska blbe pocuvat ako si s tvojim byvalym uziva niekto iny...A to ste spolu boli len 2 mesiace?

zakerackape

ja viem v tom mas pravdu ale to proste nejde .. ja som na nho uz bola dost zvyknuta vies a ja viem ze je to strasny suknickar ale ja ho strane milujem .. teraz naposledy chodil s mojou byvalou naj kamoskou s nou sa rozisiel a teraz chodil s mojou terajsou naj kamoskou vies a mna strasne boly srdce ked pocujem ako mi moja naj kamoska o nom hovori ako ho velmi lubi a ze sa jej strasne pacia jeho bozky a ked sa spolu maznaju vies .. ide mi srdce prasknut lenze o tom ze ho este stale lubim nevie nikto..

katika88

Moja za takym ty neplac, ved ten chalan vobec nevie o com je laska.Nie je vobec staly, za tak kratky cas ta uz dvakrat nechal pre inu tak to co je za lasku?To nie je laska, ta vyzera uplne inak.Najlepsie bude nanho zabudnut.Ty chces byt urcite milovana a tento chlapec by ti to nikdy nedal, tak za nim neplac...

zakerackape

noo vies to chodenie bolo take vseliake to je proste na dlho .. no zacalo sa to tak ze som si s nim pisala asi pol roka na nete .. potom som si s nim dala stredko a od toho dna som s nim zacala chodit ..lenze asi o 5 dni mi daly kopy kvoli druhej babe.. presly asi 4 dni a on mi napisal ze sa strasne zmylil ze on lubi len mna a ja som mu dala druhu sancu.. chodila som s nim 2 mesiace ale bolo to uz take vseliake on odisiel na dovolenku a dlho som s nim nebola a dost sme sa aj hadaly .. a potom mi dal kopacky pre babu ktoru poznal asi pol dna .. bolo som s toho strasne sklamana a teraz sme uz len kamosi ale ja ho este stale strasne lubim a chcem ho naspat ale to nejde neviem co mam robit =(

miksinka

moja,to nestaci ze sa mu pacis.Moj nazor je taky ze pokial ta nelubi,tak to nema zmysel.Ako dlho ste boli spolu?