folia a chudnutie

Niecootomviem

Po prvé keď sa človek potí neznamená to hneď že chudne ... Áno fólia pomáha ale treba si ju dávať pri vykonávaní fyzickej aktivity napríklad beh lebo keď si dáš fóliu len tak na brucho alebo stehná a sedíš na gauči s nádejou že schudnes z toho miesta tak ťa sklamem ...ja chodím ráno behať s fóliou na bruchu už 2 mesiace a vidím že mi to pomohlo zhodiť tukové vankúšiky na boku brucha

pomocnica

Že pár litrov vody. :D Choďte do sauny a cvičte poriadne a ne sa omotávajte fóliou!:D Vážne, tu čo človek číta! :DD

0vecka

ok robim si poznamky z tohto fora.. takze z koly light sa pribera aj ked ma nula kalorii a z omotaneho celofanu sa lokalne chudne :-D ... akoze na toto skoci len dement

Kristin31

Mne to moc nepomohlo aj ked ostatny vravia ze je to cool a užasne. Možno je veľká chyba v tom že ja som to mala na sebe len 15 minut a to by sa malo nosiť cca pol hodku až hodinu :) no aj tak to skúšam ďalej

sisina

Tuto fintu pouzivali aj chudnuci v reality show Super telo, ked na konci cvicenia nadvihli ten sacok, tak sa z neho vylialo par litrov vody...

filijka

juj dakujem vam moc za rady a.....samsung ako dlho ju tvoj kamarat pouzival?? ze tak zhodil? a aky skort robil? moc vdaka

[zruseny12]

...tak to nehrozi....puka...na tu chvilu a ked sa hned osprchuje...tiez sme to robievali s kamoskou...a nic sme nechytili,ziadnu plesen,sak nebude obalena v igelite tyzden v kuse...

a30a

Ahoj,jasné,že to pomáha a ešte ako.Ale najprv si daj napr.okolo pásu a brucha uterák,alebo osušku a až potom foliu,tú priesvitnú.Pekne sa tým omotaj,uvidíš ako bude mokrý.ked docvičíš.Je to super pomôcka.pá