necitlivy klitoris

Gargamella

Je to divný, ale já mám hrozně necitlivej klitoris, ale orgasmus mít můžu. Jenom ne z klitorisu. Moje drahá díra je úplně vpohodě, je citlivá i v okolí (snad víc než je běžný, dokonce se můžu udělat, když si šahám na pysky), s orgasmem nemám problém, když je směřovanej na ni. Jenže když se snažím udělat se jen čistě od klitorisu, od toho malýho poštěváckýho sráče, nejsem toho absolutně schopná. Orální sex tím pádem nic, když masturbuju, vypadám u toho jak magor. Sere mě to, sem totálně postižená. Děsně závidím holkám, který si párkrát malíčkem zakrouží poštěvákem a pětkrát se u toho udělaj. Já svoje hrabání v kundě budu asi těžko někomu předvádět. Chtěla bych se umět udělat nějak trochu elegantně. Fakt smutný.

kristinka

Nie si sama, je vas vela, neviem si ani predstavit ake je to strasne, mas moju podporu, neboj sa. jAsom mala minule chvilkovo na tyzden taky problem- hrozne ma to bolelo a tak,bolo mi nanic- bala som sa. Moja, dufam ze to prejde a ze si uzcoskoro vychutnas ten kraasny pocit milovania

johi

fakt niektori(hybrit)su fajne blbi.mohol by si si odpustit tie poznamky a ak nechces poradit,tak chod prec!!
Asi to mas tak dane.Asi nie vsetky dievcata maju citlivy klitoris.No ja neviem.Je to asi indivindi.Ale netrap sa!!nie si sama!!

simona

Nie moja jedina niesi..este som tu ja ale to bez srandy. Mna to sice neboli ale proste..je mi to velmi neprijemne a este aj to, ked ma muz robi rukou dole alebo jazykom.