Velke lytka

Príspevok v téme: Velke lytka
vrrrrrrrrrrrrrr

ahojte ... mozete mi pomoct co mam robit aby som nemala velke lytka? resp. mam ich velke a niektore cizmy nemozem zapnut a mam z toho riadne depky ani sukne nemozem nosit... nie som tucna aspon si myslim meriam 161 cm a vazim 55 kg... ale mam strasne velke lytka... co mam robit??? prosiiim pomozte mi....

ťažkonoto

ja mám velké lýtka po mamine. ževraj sa s tým už nič nedá urobiť, je to vrodené. Obmedzujem nosenie sukien po kolená a trištvrťové nohavice. Mrzí ma to, keď vidím tie baby ktoré si môžu obliecť veci, aké chvú a nemusia brať ohlad na niečo s čím nemôžem nič urobiť aj kebiže schudnem celú moju váhu. Ale beriem to tak, že eistujú aj horšie veci ako táto. Niekedy som si lámala hlavu nad tým ako sa môže niekto s takými lýtkami vydať, ale už ma to prešlo, pretože človek keď ma má rád tak mu nezáleží na nejakých sprostých lýtach.. takže kašlite na lýtka, užívajte si života :)

sandritka X

ahoj:-) aj ja mám velké lýtka,velmi mi to vadí ked sa na ne pozriem je to docel av pohode ale nieje to ono:/ mám obvod 37:( neviem či je to dobre alebo nie....mám 176 cm,....radšej by som bola vyšiia a mal chudšie lýtka ako hento...lezie mi to nanervy ale zatial som sa nestretla stým že by som nenavliekla nohavice alebo čižmy, maskuj to čiernymi silonkami alebo nohavicami a topánkami na podpetku:-))

velvet

ja nieee!!!:-)))
Chcem schudnut tak na 50 - 49 a pojde to z celeho tea (samozrejme)..
tak snad aj z lytok:_)!
Mne zosilneli nohy asi z bicyklovania a orbitreku .. no ale v poslednom case sa mi zase zda, ze trosku zostihleli .. .

vrrrrrrrrrrrrrrrr

no ako vidim vy ste skoro vsetky s tym uz vyrovnane ale ja nechcem :((( ja mam obvod 38 :((( a je to katastrofa bo si pomaly nemozem dat ani trojstvrtove nohavice... :(((

velvet

a aky mate obvod lytok ?? :-)
Ja 33 :-ooo a su velke ... pri mojej vyske 160 a vahe 53 ..
zamrzi ma to hlavne ked sa vidim v satach :-/

vear

Ahoj!Aj ja mám veľké lýtka a ani niektoré čižmy nemôžem zapnúť, ale som si zvykla, tak si z toho nič nerob, ja to už beriem automaticky.