Velke lytka

Príspevok v téme: Velke lytka
vrrrrrrrrrrrrrr

ahojte ... mozete mi pomoct co mam robit aby som nemala velke lytka? resp. mam ich velke a niektore cizmy nemozem zapnut a mam z toho riadne depky ani sukne nemozem nosit... nie som tucna aspon si myslim meriam 161 cm a vazim 55 kg... ale mam strasne velke lytka... co mam robit??? prosiiim pomozte mi....

Zuzulik8

Mne sa tiez nepacia tehlicky na chlapovi ani ked je moc chudy. Radsej nech ma mierne brusko ale nie zas aby bol obezny. Taky akurat, normalny chlap. A ked ma chlpy na hrudi to je sexi, vyholeny mi pride ako pupus.

dobreuz

Len také mini tehličky mám, žiadny rambo :D Veď mám 192 cm 70 kg takže ani mať veľké nemôžem :D Som predsa vytrvalec, nie silový športovec. Pevné ale chudé brucho tak som spokojný aj keď je vždy čo vylepšovať :D

Antisexx

Tehličky su podla mna na chalanovi otrasne, nic v zlom ak mas, sak tusim chodis do fitka ale mne sa to hrozne nepaci takze ti chlapi co ich nemate vobec nemusite zufat, je nas viac bab co sa nam to nepaci.

dobreuz

Ako niektorí chlapi čo majú brucho ako pivný sud :D namiesto six packov :D hlavne netreba mať komplexy z podváhy, chudí sú zdravší ako tuční :) A tá fyzická kondícia stojí za to.

Antisexx

U chlapa je normalne ked je vychudnutejsi lenze zena to ma horsie lebo jej zanikaju zenske prednosti (boky, prsia) a to sposobuje komplexy hlavne tym zenam co si chcu niekoho najst.

Antisexx

Zavidim. Ved chlapom sa pacia zeny ktore je za co chytit a nie vychrtliny bud rada. A sukne sa nehodia prilis tucnym alebo prilis chudym keby si mna videla v sukni tak mi kupis tonu žrádla :D if you know what I mean

Drabica

Ahojte dievčatá. Pridavam sa aj ja. Mam priserne velke lytka. Vlastne po oboch rodicoch. Moj muz ma "upokojuje" ze co by dali za tvoje lytka kulturisti ??? ja som vas skor chcela poprosit o radu. Uz xy rokov si hladam spravny typ nohavic, co sadnu a tie lytka trosku opticky zakryju. Vy nosite aky strih? Lebo mne sa zda, ze cokolvek si obleciem, tak mi ich len zvyrazni. Pomoooooooooc. Vdaka babule.