Zvacsena uzlina na krku

blabla1111

Ahojte...prepáčte že som neodpísala skôr...všetko je našťastie v poho, vravela že som prekonala angíny,vravela že mám čosi zvýšené no neviem už čo. Mám vraj čosi s krvou a s močom všetko v poho. Najma vy sa držte a ďakujem

bertal

Prepač mi nevieme čo máš. Aj ked mas imunitu ukažkovu, treba ju udržovat.
Všetko dobre.Niektoré hrčky sa stiahnu po čase-my nevieme čo kto ma.
Koho sa týka to chudnutie horučky, a unava čo hovorí Kyčera.?
Asi je to niekto iní.

Ak niekto iní nie ty- čo spomína Kyčera nejaký problém .
tak napr cez víkend treba isť na pohotovosť.

netreba

Bertal, nie je to svalové ani tukové, je to uzlina, nepohyblivá, nebolestivá a tvrdšia. Radiológ po jej prehmataní hneď pátral po primárnom nádore, takže sa nejaví ako neškodná. Inak imunitu som mala vždy ukážkovú, keby že niekomu poviem, kedy som mala nejaký zdravotný problém, tak mi tu nik neuverí. :)

bertal

A vieš z čoho vznika ten syndrom,Zvysokého tempa, vysokych narokov- problémov-ktoré su kladene na človeka,po zime je to vždy horšie.
Zvýšit imunitu jedine stravou z obsahom vitamínmi.
Tam je članok o cvikle s mrkvou, ktorá podporujetu imunitu aby si s tým telo poradilo dlhodobejšie.
Aj ked dostaneš lieky, tak musiš do seba vopchat dobrú stravu,
lebo z toho si čerpa organizmus-,na balkon, von,-priroda- ked je teplo-D vit.
Bvit-kvasnice-pangamin-v lekarni.Oddychovať.
My nevieme čo ma.
Su kladené vysoké naroky na ľudi, netreba sa do toho zapojiť.

Kycera

Lenže zvýšené teploty, únava, zväčšené lymfatické uzliny na krku, svrbenie tela, chudnutie,... sú o.i. symptómy aj chronického únavového syndrómu.

bertal

Len nemyslite negativne, možno maš oslabenu imunitu,po zime- potraviny z vitaminmi.
My nevieme čo.
Nie je to svalove, tukové?
To nie je dedičné.
Žily nie su uplne hladke,

Erculiatko

Asi by som sa začala obávať. www.pluska.sk Tiez mam s nimi problém počas menštruácie mi napuchnu a maminka je onkologicky pacient :(