Suche vlasy,plet,pokozka,nechty..

Príspevok v téme: Suche vlasy,plet,pokozka,nechty..
hmm

ahojte,neviete mi prosim poradit,co asi telu chyba?alebo preco to je?mam velmi suchu pokozku,aj na nohach aj rukach,suche lamave vlasy aj nechty.. niekedy si masirujem pokozku olivovym olejom,aj do vlasov aj na nechty..stale su velmi velmi suche.neviete co telu chyba?alebo co mam papat?orechy? alebo nejake tuky?ake?neviete? dakujem vopred:)

Alternativa

Osobne verim aj akupunkture. Kym si najdes riesenie, tak na pecen je vyborny caj z ostropestreca marianskeho a aj z repika.

anairdana

ako 6 rocna som mala hepatitidu,vlani toxokarozu.Nemoze to byt dosledkom toho?Mala som trochu rozhadzane pecenovky,ale uz by to malo byt vporiadku.Co radis?

anairdana

co mi poradite na lamajuce sa nechty-vzdy sa mi v strede nechta spravi ryha,a ta sa mi zacnesupat-povrch nechta-nezaberaju zoadne pripravky a nechty musim mat na doraz kratke

janík

akupunktúra-pravdepodobne ide o slabú funkciu obličiek a silnú činnosť pečne-obe preliečiť a funkcia sa upraví sa upraví

alti

Mala by si ist na komplexne vysetrenie. Mozes mat napr. aj zvyseny bilirubin, to sa neda od PC povedat. Cize navstiv lekara, urcite a neodkladaj to.

alti

Ano, hmm, moze to so stit. zalzou suvisiet. Treba vysetrenie. Skus si robit zabaly z oleja na vlasy - najlepsie olivovy si vmasiruj do vlasov a pokozku hlavy, daj si na ne foliu, nahrej si uterak a cim dlhsie si to nechaj posobit. Aj telo si premastuj, na prsty, nechty si rob olejove kupele, maj dobry pitny rezim. Ale hlavne treba najst a riesit pricinu. Toto su len pomocky na zmiernenie neprijemnych prejavov.