Suche vlasy,plet,pokozka,nechty..

Príspevok v téme: Suche vlasy,plet,pokozka,nechty..
hmm

ahojte,neviete mi prosim poradit,co asi telu chyba?alebo preco to je?mam velmi suchu pokozku,aj na nohach aj rukach,suche lamave vlasy aj nechty.. niekedy si masirujem pokozku olivovym olejom,aj do vlasov aj na nechty..stale su velmi velmi suche.neviete co telu chyba?alebo co mam papat?orechy? alebo nejake tuky?ake?neviete? dakujem vopred:)

hmm

dakujem vam,hmm..stitna zlaza? inak ,byva mi aj dost casto zima,studene ruky a nohy a byvam casto unavena,malatna,aj ked nic nerobim.som dost bleda a lahko sa mi robia aj modriny na tele.a niekedy mam trochu problem s prehltanim,akoby som mala daku guču v krku..moze to mat s tym suvis? dakujem vam pekne.:)hmm

radka

Vaše problémy může opravdu způsobit špatná funkce štítné žlázy. Může to však také způsobit nedostatek zinku, hořčíku a vápníku v organismu.Máte-li zájem o přírodní produkty na výživu organismu k obnově zdravých vlasů a nechtů hledejte na www.bady.cz produkty Biologický zinek,Vejkan a Biologický vápník.Tyto produkty mají velmi pozitivní vliv na stav vlasů, nehtů a pokožky.Více info hledejte na daném webu. Vše lze zaslat i na Slovensko.

marfuška

Suchá pokožka je jedným z príznakov zníženej funkcie štítnej žlazy.Skús si dat vyšetrit hormony,ak tie budú v poriadku,terba hladat príčinu niekde inde.