Cysta

katka oblick

chcem sa len opytat ci neviete co znamena ked mam v lavej oblicke cystu z polovice vyplnenu kalcifikatom - je to nebezpecne???

smolinka

ahoj kikulka mne nasli na na vajecniku cistu niekde blizko mocoveho mechura niekedy sa hovori ze zmizne sama moja mam to mala a zmizla horsie to je ak ti tam zostane a ked budes chciet mat deti tak si ju budes musiet dat odstranit laparoskopicky to je rez ktory ju odstrani no nezasiahne to tvoj organ.

queen_sam

neboj sa, da sa to liecit i ked vsetko ma svoju dan.
ja som mala 15 ked mi zistil gynekolog, ze mam cystu. bola velka 6x5cm. vystriedala som 5 roznych hormonalnych tabletiek a injekcii a za rok som tak pribrala 12kg. moje prsia sa mi zvacsili o 2 cisla.
teraz uz nic neberiem, len yasminelle a schudla som zopar kil.
a dal ti gynekolog nejake tabletky?duphaston alebo tak?
da sa to operovat laparoskopicky.

domini

ja som zase pocula ze cystu nemavaju len zeny a dievcata v starsom veku..aj v 14 ze je to akasy vzduchoprazdna bublinka na vajecniku a zataca sa a vtedy ked sa zataca tak to boli...takze sa ti moze upne zatocit tak,ze pukne a to ze je nebezpecne no a ze ked mavas bolesti na nejakom vajecniku ze to moze byt tym..no a ze mozes mat aj sok...z toho

majkaMi

ahojko,,,, ludkovia,, pred rokov mi zistili cystu na mozgu,,,, je to nieco vazne? mam niekedy ,, priznaky ako su .... necitlivost,, v pravej ruke,,v prave, polovici tvare,,,da sa to operat? ma ta operacia aj nuejake riziko?prosim pomozte mi moj kontak: lidlka@azet.sk DAKUJEM PEKNE

evitajanita

PRE RENATA1:AK MAS TAKETO NAZORI VSADE TAK SA NECUDUJEM ZE MAS PROBLEMI S KOMUNIKACIOU.Ak chces niekomu poradit tak porad ako sa patri a neprivadzaj citatelov do pohorseni.Kikulka ked som mala 15.rokov tak ma operovali na cistu a prito mi odobrali celu stranu vacovod a vajecnik .Mala som velku cistu 12krat8cm.Lekari vraveli ze je to s prechladnutia.Neboj sa teraz to robia laparoskopiov ja ti budem drzat palce.Ale sa moze stat že ti prasknu počas menštruacie,lebo mne sa cisty opakovali po 20.rokov aked som isla na operaciu tak mi praskli asi od strachu lebo som sa moc bala. Maj sa krasne

vyliečená

pre renatu 1:prepáč,ale ty asi nie si zrovna odborníčka na cysty,inak by si vedela,že cysty nepranášajú chlapi,to ma akože dosť pobavilo,sa spýtaj tvojho gynekológa a pre tvoje info,akoto že som to mala ako panna???Tak to mi je záhada...hmm,ale možno mi to vysvetlíš=)

dareen

ahoj lidicky...uz dlhsi cas ma picha sem tam za den na pravo jak je vajecnik alebo slepak moj problem je taky ze ma picha aj pri panvovej kosti s toho.....neviem co mi je som vonku momentalne a bojim sa toho aby to nebolo nieco horsie bola som aj u gynekologa medzi tym to ma uz pichalo a nepovedala mi nic ohladom toho.....neviete mi miekto poradit co to moze byt?vopred dakujem......

alena111111111111111111

Ahoj, mala som cystu veľkú 8x7......začala som užívať B komlex 3x denne+tiamínové tabletky 3x /kúpila som lekárni cca 40,-
Bola som objednaná na laparoskopiu, deň predtým na kontrole mi zistili, že nikde nemusím ísť, zmizla!! A hlavne denne piť ccá 3 litre čaju z alechemilky lekárskej!!!!!!!Neverila som tomu, že môže takto zmiznúť:)