Cysta

RNG

Ked telo nevie odstranit nejake splodiny prirodzene enzymami, vyhodi ich do "smetneho kosa"=cysta, myom, hrcka, tumor...
V tele sa inac smeti rozbiju na mensie ciastocky enzymami, aby sa mohli vyplavit z tela von.
Takze doplnok enzymov na enzymaticke cistenie tela pomoze, ta isto ako extra jod, ktory je potrebny pri vytvarani vlastnych telesnych enzymov.
Enzymi na cistenie tela sa beru na prazdny zaludok hodinu pred jedenim, aby sa mohli cele absorbovat do krvi.
Spolu s jedlom sa vycerpaju na rozklade jedla a do krvi sa nic nedostane.

renata1

ked sa dievca zacne velmi skoro rozdavat,je cysta aj v tvojom veku.a ked ty si mala len jedneho,tak chlapec mal viacere a nanosil to do teba.to je cela podstatu cyst na vajecnikoch.

tina

Ahojte,dnes mi diagnostikovali arachnoidalnu cystu na mozgu,mate s tym niekto skusenost,alebo viete mi k tomu nieco blizsie povedat.dakujem

sunnysweetie

panka..aj ja to chcem vediet..mne meskava menzes a mavam pred menzesom bledy vytok a bolesti vo vajecniku..len neviem,ci su to prejavy..alebo normalne..

borovica

Skús užívať na cysty homeopatické kvapky Mastodynon, doporučuje ich aj gynekológ. Užívajú sa na myómy a na cysty. Dostať ich v lekárni.

boss

caute som chlapec a zistili my cystu niegde na krizoch ako je to mozne neje to len ochorenie zien a co je vlasne cysta

zaja

kamoskina mama si svietila biolampou a vraj jej cysta zmizla.ked som sa pytala lekarov na tu lampu a ucinok,tak povedali,ze skludom mozem pouzivat,vraj sa stava,ze zabera.