Príznaky tehotenstva

kikisa

no neviem..podla toho ako mi to stale vychadzalo som ho mala dostat uz na zaciatku tyzdna,teda pondelok,utorok..dnes nedela a nic...ozvem sa a dakujem

liberrta

ja si nemyslim, ze ti meska menzes, lebo ja som mala posledny 30.12. a dostala som dnes rano, takze par dni hore-dole...., hlavne sa zbytocne netrap, zajtra si urob test ahned budes vediet na com si. daj mi potom vediet :))

kikisa

vies,neviem na com som. menzes mi meska uz par dni,a nestihala som si kupit test minuly tyzden
a ta chut-neviem, proste,vsetko co som zjedla mi chutilo divne, trvalo to par dni, no neviem uz

liberrta

inak co sa tyka tej divnej chuti v ustach, ja som pocas tehotenstva mala tiez , definovala by som ju ako "kovovu", vraj je to normalne, ale to som mala az vo 4. mesiaci

liberrta

kikisa, najlepsie je urobit si tehotensky test, lebo aj ked si tehotna, nemusis mat tie "klasicke" priznaky. ale ked si mala pred 2 tyzdnami napätie v bruchu, tak si zrejme mala ovulaciu a po nej pride ocakavany menzes :))

kikisa

mozem byt tehotna ak nemam priznaky? nezvraciam, pred dvoma tyzdnami som mala sice take divne napätie v bruchu, a divnu chut v ustach,no preslo to, a od vcera mam to brusko znova take napäte.. menzes som mala posledny krat 29.12.

liberrta

ja som bola raz tehotna, no keby sme to neplanovali, tak ani neviem, ze som otehotnela, lebo prve 3 mesiace som nemala ziadne priznaky, potom uz caste mocenie, zväcsene prsia, ale inak v pohode, keby som nemala pred sebou velke brucho, tak ani neviem ze cakam babo :)) nic lepsie ma v zivote nestretlo

mar_hula

Ahojte, ja som zistila prave vcera pomocou troch testou, ze som tehotna. Priznaky mam nasledovne: zvysena teplota, zduvanie, nadute brucho,tazoba na zaludku, caste mocenie a strasna pichlava, priam neznestielna bolest bradaviek. Avsak moj priatel to do mna ani raz priamo nedal, z coho mi vyplyva, ze som musela otehotniet z toho lepkaveho sekretu, ktory chlapi maju pri vzruseni. Takze, damy, bacha na to:)

bunny99

al:príznaky tehotnosti: večer o 7 siedmej spíš ako poleno ani nevieš ako si zaspala, časte močenie, citlivý nos(niektoré vône nemôžeš ani cítiť)skôr pachy vyvolávajú nevoľnosť,plačlivosť,citlivé bradavky alebo stmavnuté alebo oboje,ale niektoré nemajú žiadne príznaky(ako to robia?)