Príznaky tehotenstva

rita23

prosim o radu: Meska mi to 8 dni, uz 3 dni sa mi dviha zaludok, ale nevraciam, len odgrgavam (neviem ako to spisovne je), proste take jemnejsie nevolnosti nez vracanie. A mavam bolesti az krce v bruchu, nahle ale intenzivne. Prsia ma nebolia. Ziadne dalsie priznaky nemam. Mozem byt v tom?

peka

potrebujem radu ale surne.mam vzdy 28 dnovy cyklus.momentalne mi to a 4 dni.s partnerom mam pravidelny sex predtym som brala hak ale mam teraz pauzu ale vzdy to robime s kondomom nikdy nepraskol.ale meska mi to co sa mi nestava.niesom ani chora a ani moc v strese.je mozne aby som aj tak bola tehotna pred dvoma dnami ma bolel pravy vajecnik ale kramy nemam ani vytok ziadne priznaky.ale strasne sa bojim.studujem nemozem si dovolit byt tehotna.prosim o radu.otehotnel uz nikto pri chranenom sexe s kondomom bez toho aby praskol?

katkaaaaaaaa

Dobry den, rada by som Vas požiadala o radu. Menštruácia mi meška už 20 dni, ale viem, ze za normalnych podmienok mi pravidelne meskava 10 - 12 dni. Pravdaze mavam sex s partnerom, ovsem použivame kondom(nemyslim aby sa stalo že by bol prethnuty), antikoncepciu nepouzivam. Spravila som si uz 2x tehot. test, kde vysledok tvrdil, že nie som tehotna.Bola som uz aj u lekara, ktory mi spravil ultrazvuk, nakolko som mala problemy s vaječníkami a pichol mi vylucovacku, a stale nic.Pred dvoma tyzdnami som sa vratila zo zahranicia a tiez ma par dni pobolievali psniky a som ospala. Myslite si, ze by som stale bola tehotna? Dakujem za odpoved

mirusik66611

ahojte....potrebujem pomoc.....beriem antikoncepciu zatial len mesiac ale mam priatela a mam pocit ze som tehotna....je mozne aj ked som brala tabletky pravidelne a presne? po akom case sa mi prejavia prve priznaky? som zuuuuuuuuuufalaaaaaaaaaaa pomozte

for nadejny otec

Nic v zlom, ale chlapi si dost casto neuvedomuju, ze pri sexe sa plodia deti a vlastne je to hlavny zmysel sexu. Ked dieta nechcem a nedokazal by som ho prijat, tak abstinujem, alebo pouzivam ochranu PREZERVATIV, ktoremu sa casto chlapi brania kvoli pocitu bariery. Antikoncepcia pre zenu vsak nie je moc dobra, pretoze skodi na dost veci a niekedy moze zapricinit aj smrt. Potom este existuje nehormonalna antikoncepcia volne dostupna v lekarni PHARMATEX - krem alebo vklady. ALEBO CO TAK STERILIZACIA, VED U MUZA SA TO DA ZRUSIT, KED BUDE CHCIET BYT SKUTOCNE OTEC. VED PRECO BY SI MALI VSETKO VZDY ODSKAKAT LEN ZENY???

nadejny otec =´(

Prosim pradte mi, som zufaly a hrozne sa bojim,zajtra si priatelka ide robit test a bojim sa ze bude pozitivny, ked bude co sa da robit? naozaj uz len ostava klasicky potrat? od styku to je 5 dni? neda sa to este nejako chemicky zastavit? prosim poradte mi =´(

tanicka1302

Ahojte,ja by som sa chcela spýtať,naposledy som mala menzes 18.12.2008 bol normálny ako vždy.Teraz som ho dostala až 30.01.2009 a bol dosť čudný,trval iba tri dni,ale vyzeralo to skôr ako výtok,môžem byť tehotná,má s tým niekto skúsenosti? Ďakujem

kikisa

dnes sa do lekarne po test nedostanem,ale zajtra uz na 100%. vcera som si dala teply kupel, priam horuci,aj predvcerom, a aj predtym atd, zvyknem sa sprchovat =) , no a menzes stale nikde. dnes mi rano bolo malatno,je mi tak divne.som zvedava-zajtra bude vsetko jasne,ale ja mam taky strach. babo by som aj prijala,ale teraz zas mam strach ze vyjde negativne test