Dlhé, husté a rovné vlasy

Mimi323

Sissa, to je super. Ale 11. a 12. februara si podľa lunarneho kalendára je dobré dať hennu, lepšie chytí na vlasy.

sissssa

baby, musim poznamenat, ze mi prestali padat vlasky po henne :)) kedysi som ich mala stale suche, lamave a padali, lebo boli znicene farbenim :(( ale teraz uz tyzden po pozorujem zmeny :D dlhodobo uzivam zinok, aj extrakt zo zihlavy som si gebrila na hlavu plus teraz hena a som spokojna a prijemne prekvapena...o take dva tyzdne henujem opat, lebo sa mi to vymyva ale :D

Mimi323

tiež by som to chcela vedieť :) Ale ten za 180 sa mi zdal v pohode, myslím že sa dováža odniekial. A myslím že je aj väčší. Kokosák by mal byť hlavne Extra virgin - za studena lisovaný a to ten je.

lulina21

Ja som sa už vykašlala na všetky elséééévy,garnierky,gliskury a kadejaké šampńy na objemy,lesk a pod..Kúpila som si obyčajný BREZOVY za 45,- na podporu rastu vlasov a uvidíme výsledky..Ale balzámy mám hodne rada a skúšam vždy niečo nové!

Mimi323

Rng mal svoj obchod s doplnkami, ktoré posielal z USA, boli o dosť lacnejšie. Ale ten obchod už nefunguje. Ale ten kokosový olej nebol lacnejší, stál 350.

Mimi323

Ano mám kokosový olej ešte od RNG, ale už mi končí, tak si budem musieť tiež objednať odtial. Ja som spokojná, manžel nepoužíva nič iné len toto na tvár, po holení, na ruky a je dobrý aj na nechty, no a samozrejme aj na vlasy.

mia90

ved som im tam uz pisala tak uvidim co odpisu, ja nie som priamo z ba ale svagor tam chodi, tak by som to nejako s nim dohodla. a mimi ty mas tiez ze kokosovy olej?