Dlhé, husté a rovné vlasy

mia 90

nie hnedu, este mam jednu doma, tu si dam tak o mesiac, lebo som mala dve kupene ale len jednu som pouzila. tie moje su take svetlejsie tak to asi preto, oni akoze neboli ze rysave, ale mali taky odtien hlavne tie najsvetlejsie vlasy pri korienkoch

mia 90

lebo ja som mala teraz tu hnedu hennu, chytilo mi viac menej iba vyrasstene a dost tak do risava, tak preto by som chcela nabuduce skusit tu bez farebnu hennu. prvy moment sa mi nezdalo ze by mi to nieco spravilo s vlasmy ale teraz po druhom zmyti sa mi zda ze su take jemnejsie neviem uvidim rano:)

sissssa

farebna, pretoze hena ako rastlinka farbi na oranzovo az cerveno, ine odtiene sa ziskavaju dodanim inych rastlin. Bezfarebna zmes je zbavena tejto vlastnosti a straca aj mnoho zivin, plus su tam ine rastliny, ktore nemaju az taky regeneracny ucinok.

Mimi323

sissa, mal by byť aj na nete, skús pohľadať.
No a či pred alebo po to neviem, ale rozhodne počas menštruacie chytá farba oveľa menej.

sissssa

ach taak, skoda ze nie je na nete... Inak nevies, suvisi nejak menstruacia alebo vseobecne m. cyklus napr s farbenim? Lepsie mi chyti hena pred alebo po..?

Mimi323

Lunárny kalendar so kupila v Mandale, ale videla som ho aj v kníhkupectvách, dala som zaňho 350sk, čo sa mi zdalo dosť, ale je to dobrá vec.