ZEby som naozaj mala anorexiu?

Príspevok v téme: ZEby som naozaj mala anorexiu?
GOthicJAne

ahojte!je mi to dost trapne sa k tomu priznat ale asi budmem musiet:(
3.jula som sa rozhodla schudnut aspon takych 5-6kil zacala som jest hodne pomenej strasne malicko..
po mesiaci som chcela zacat jest postupne cim dalej tym viac.lenze akosi to neslo proste nemohla som..odvtedy som schudla uz 12kil:(..
mama ma dnes donutila ist za obvodackou a ta vlastne povedala len tolko ze som anorekticka a ked sa neuvdomim a nezcnem normalne jest tak ma posle na liecenie ci co:(
lenze ako jest ked mi to nechuti??

GOthicJAne

ahojte ludia tak mne sa moj zivot zrutil uz uplne..:(..
v nedelu sme mali ako kazdorocne zapis na nasledujuce treningove obdobie voleybalu lenze problem tam bol v tom ze ta blba skolska vaha mi ukazala 51kil(pricom setkym devkam ukazala o kilo dve viac mne o 5menej)..a samozrejme ze kretenovi trenerovi z toho vyslo BMI 16,1 tak ma na nasledujuce sezonu nemohol napisat do zoznamu :(:(:(

cathy

Mnooo...tak daleko som nezasla.No ale zazila som to.Chalani sa mi cely zivot vysmievali,ze som tlsta.Kvoli tomu ma nechal aj moj chalan.Ked sa pozeram na svoje stare veci do ktorych som sa vtedy nezmestila musim usudit ze mali pravdu.Teraz su mi velke.Zacalo sa to ked som citala knihu lahka ako vtak.Nieco sa vtedy vo mne zlomilo a ja som zacala rychlo chudnut.Sest kilo naraz.Plus berme do uvahy ze som vyrastla 10 centimertov.Tiez hrozna rychlo.Som stastna ze som nezasla tak daleko ako niektore tu pisete.ANi zdaleka nie som vychrtla.CHudnut chcem aj nadalej ale ked si spomeniem ako ma zvierali v noci krce,mala som hnacky a zacali mi vypadavt vlasy....No bez mojej krasnej hrivy by som to neprezila...No co je na tom najhorsie je ze niektore bay tu mate aj sedemnast rokov...ja iba 12....Som rada ze som sa s toho dostala.Treba len pevnu volu.(Aj chalani sa zacali obzerat:D)

nikusa

Dot no u mna je problem ze strasne rychlo chudnem ale neda sa mi priberat!!!!hocico mozem zjest a nic!mala som horucky tak preto som ani nemala chut do jedla a vtedy som tak schudla!chcem pribrat ale newiem co mam robit!

pusate

alla,ty si uuuuuuuuuuplne jak ja,ešte povedz že meráš 152 a sme dvojníčky,u mňa to tiež začalo v 14tich a tiež som schudla najskôr na 37kg potom na 34kg a nakoniec som s 29kg skončila v nemocnici a prišla som o žlčník o možnosť mať deti,potom som bola mesiac na psychiatrii a bolo tam hrozne,vôbec mi nepomohli,iba ma vykrmili na 45kg,cítila som sa strááášne tučná tak som zas začala chudnúť a takto sa to točí dokolááá až po teraz, mám 17rokov,vážim 37kg,nenarástla som
od tedy ani cm nemám krámy a mám úplne zničené zdravie, tak ti radím račej s tým prestaň a nesnaž sa už chunúť na tých 34kg,istotne si už teraz pri 37kg vychrtlá ako ja,tak nevymýšlaj,bo ťa zavrú na psychiatriu a zničíš si život

dot

Ahoj alena, to ze nechces jest, vidis sa tucna aj pri svojej extremne nizkej hmotnosti, a stale chces schudnut... to znamena ze skutocne mas anorexiu. Skus sa niekomu zdoverit... s rodicmi mas dobry vztah?

alla11111

ahojte..ja som alena mam 14rokov...ked sme sa vratili z dovolenky min.roku,dostala som upal schudla som riadne..potom som jedla..a videla som sa tucna...no a tak som prestala jest splachovala jedlo do zachoda Vazim sa kazdy den aspon 5krat :(...jedla iba ranajky obed v skole desaitu a do vecera nic...tak som zo 42kil schudla na 37kg..teraz mam 37kg...a stale robim to iste ranajaky desiata a obed...ja si stale hovorim ze schudnem este do 34kil a budem jest normalne ale neda mi to:((stale chcem menej..mam z toho uz komplexy ..tatik stale hovori mamke nech so mnou daco robi ze som chuda..ale ja nejem nemozem:(nechcem....je to anorexia??dakujem prijmem to s pochopenim ,len piste uprimne...

dot

nikusa a z coho si tak schudla? Ak mas rychly metabolizmus, tazko pohnes z vahou smerom nahor. Ale ak si ten typ co ja, ze sa to na teba lahko "prilepi" skus zvysit porcie jedla. Co jest? Vsetko! A ak mas stiahnuty zaludok, pi rano nalacno dost vody a vysledky sa zarucene dostavia :-)