ZEby som naozaj mala anorexiu?

Príspevok v téme: ZEby som naozaj mala anorexiu?
GOthicJAne

ahojte!je mi to dost trapne sa k tomu priznat ale asi budmem musiet:(
3.jula som sa rozhodla schudnut aspon takych 5-6kil zacala som jest hodne pomenej strasne malicko..
po mesiaci som chcela zacat jest postupne cim dalej tym viac.lenze akosi to neslo proste nemohla som..odvtedy som schudla uz 12kil:(..
mama ma dnes donutila ist za obvodackou a ta vlastne povedala len tolko ze som anorekticka a ked sa neuvdomim a nezcnem normalne jest tak ma posle na liecenie ci co:(
lenze ako jest ked mi to nechuti??

afrika

GothicJane, pozerala som tvoj jedálniček a super, že si sa tak premohla, keď to takto pár dní vydržíš bude to len stále lepšie, hlavne priveľa nestresuj, to ti ešte viac zoberie chuť do jedla... rozbehne sa ti trávenie, trocha sa uklúdniš, pekne pomaličky budeš zvyšovať porcie - a budeš ok!

GOthicJAne

nedokazem sa premoct proste to nejde:(
ja neviem mne sa jedlo nepaci nevyzera dobre proste idem nieco zjest hocico tak sa mi to hnusi uz len vyzorou vonou nie to este chutou:(
a ked mam zjest nejakde meso stale si predstavim zive zviera ako ho museli zabit len zeby my sme sa mohli najest proste nieco nechutne:(

dominiqa

tak si daj hroku cokoladu, nech ti spravi chut do jedla...alebo niaky suchar nech zacnes aspon pomaly...nic ine ti nezostava, inak ta doktori budu krmit v niakom sanatoriu, tak sa premoz

dianka258

mam podobny problem...mam 176 cm a 54 kg..bojim sa nieco zjest aby som nahodou nepribrala aj ked sa chcem najest..

torticqa

chudatko... neviem síce ako sa asi ciítiš lebo ja netuším čo je to ybť chudáá... ale... je mi lutoo vjem aka vje byť anorxia krutá ale je dobre že si si to aspon uvedomila skor :)))