Nocne pomocovanie

Príspevok v téme: Nocne pomocovanie
Janinka

Poradte mi prosim vas.Moj 6.rocny syn v noci tak tvrdo zaspi,ze ked ho davame na zachod on ani o tom nevie.Stane sa ,ze sa v noci obcas pocika.Rano mu je to luto,ale on sa ani nezobudi na morku postel,spi dalej.V lete sa nepocikaval,moze to byt aj s toho,ze je chladnejsie a on v noci spi odkryty.Instinktivne sa vzdy odkope.Nemoze sa takto nachladit v intimnych oblastiach a s toho sa potom pocikava?PDakujem za rady.

janka

Pri nočnom pomočovaní detí ,treba ísť k detskej lekárke, tá vas pošle na sono ladvin a je treba vylúčiť aj psychycké problémy -strach zo školy....Potom keď sa vylučí poškodenie ladví n a psychyka predpíšu sa kvapky ,ktoré sa kvapkajú pred spaním na sliznicu v nose. po čase sa pomočovanie zastaví . Viem o čom hovorím ,Môj syn sa tak lečil

tomi

prosim poradte !!
moj syn ma 15 rokov a trapi ho takmer pravidelne pomocovanie, ja uz neviem co robit, vobec netusime z coho to moze byt...neboji sa tmy alebo take neco ze by bolo to vam zarucujem...mozno nachladne lebo spy vzdy odkrity...ja uz neviem

kaitan

MAS PROBLEMI A POTREBUJES POMOC ? OVLADAM MAGIU,PREDPOVEDAM BUDUCNOST A LIECIM.UZ VELA LUDOM SOM POMOHOL A RAD POMOZEM AJ VAM.MAM DLHOROCNE SKUSENOSTI.0902/394 812

len tak

brat sa dlho pomočoval v noci, tak mama vyhladala pomoc a našla jednu ženskú v Stupave,ktorá nahrievala takými "cigaretami" oblasť krížov....pár krát to zopakovala a bolo to účinné. odvtedy sa to už neopakovalo

tereza

ked mala dcera 3 roky zacali sme sa zaoberat nocnym pomocovanim.kedze v noci i dost nahlas chrapala tak sme sa dostali na krcne kde odporucili vybrat mandle.nosne i krcne.ihned prestalo i pomocovanie i spasticke bronchitidy.vraj preto ze v noci kludnejsie spala ,ked nechrapala, sa i nepomocila.

janyka

chcela by som poradiť. mám 12 ročného syna a občas v priemere raz za dva mesiace sa v noci počúra.Vyprázni celý mechúr.Máme s tým ísť k lekárovi?

ninka

ZOBERTE SVOJE DETI KU CHIROPRAKTOROVI. Napravi im chrbat, Sacroiliac joint a cervicalnu chrbticu a par krat to zopakuje a deti sa prestanu pocikavat. Je to mechanicka chyba, nemusi to byt psychika. Snad su na Slovensku dobri chiropraktori a ovladaju presne, ze co treba napravit.

devi

S nočným pomočovaním mám veľa realizácií.Mám 7 ročnú bambulu a tá sa pocikáva ešte sem tam aj teraz.Prešli sme 3 psychologičkami,odborým pozorovaním v nemocnici,psychyatričkou,liekmi a nič.Samozrejmosťou boli pitne režimi,pravidelné chodenie na WC atd.V podstate nič nezabralo.Už som sa s tým zmierila a len dúfam že raz to zmizne.Čo som však zistila,že močový mechúr je ako tlakový hrniec a keď má dieťa cez ďeň stres,tak v noci jednoducho vypustí ventyl.Samozrrejme že o ničom nevie.Nezmenil prostredie?Môže ho dačo trápiť.U nás to je čisto psychycká záležitosť.Musíš sa len vyzbrojiť super dávkou trpezlivosti,v žiadnom prípade ho netrestať,ani len výčitkou.Oni sú sami s toho dosť sfrustrovaný.čo sa týka tekutín,vyskúšali sme všetky možné variácie.Osvedčila sa tá že keď sme sädný tak sa napijeme.Prajem všetko dobré a hlavne je to beh na dlhé trate.Pa pa