Nocne pomocovanie

Príspevok v téme: Nocne pomocovanie
Janinka

Poradte mi prosim vas.Moj 6.rocny syn v noci tak tvrdo zaspi,ze ked ho davame na zachod on ani o tom nevie.Stane sa ,ze sa v noci obcas pocika.Rano mu je to luto,ale on sa ani nezobudi na morku postel,spi dalej.V lete sa nepocikaval,moze to byt aj s toho,ze je chladnejsie a on v noci spi odkryty.Instinktivne sa vzdy odkope.Nemoze sa takto nachladit v intimnych oblastiach a s toho sa potom pocikava?PDakujem za rady.

bobo1

Janinka. Mám dve dcery teraz už mamičky. Mal som podobný problém s jednou z nich.Chodili sme s dcerkou na vyšetrenia i psichologovi a stále sa pocikávala.Náhodne som na to prišiel. Ked sme mali otvorenu detsku izbu do kuchine začala íst chladnička a vtom sa Evička pocikala. Totiž ta chladnička mala síkavý zvuk a potom to medium vnej žblnkalo . preto sa ta opytam. Nemáte akvárium v detskej izbe?Alebo nebývate pti potoku kde žblnká voda? Alebo kupelna alebo Wc. Netvrdím že je to presne ta ista vec Ale porozmýšlaj a všetky tieto veci vyluc A potom mi napíš .Veľa zdravia a šťastia tebe i synčekovi.

lilliana

Skús mu podávať viac tekutín dopoludnia.
Popoludní už pomenej.
Hodinu pred spaním ho daj každú štvrťhodinu vymočiť - ide aj o návyk Aj keď nebude cítiť potrebu. Za každú suchú noc ho pochvál. Daj mu aj preventívne vyšetriť ladviny. Môže to mať aj z podchladenia.