Studium psychologie

renca111

neviete poradit kde sa dozviem viac o studiu psychologie?

to naozaj su skusky z matiky na prijimckach na psychologiu??
ajaj

deeee

ale ja som nepisala o prednaskach, ale o seminaroch, ktore su vacsinou formou diskusii a zazitkov na sebe, preto je potrebne aby tam clovek bol a zazil si to. Ja tiez nemam bohatych rodicov, musela som si na vsetko tiez zarabat sama. Okrem toho, ze doucujem doma matematiku, tak som jeden cas chodila na nocne do tlaciarne a kazde leto som sa snazila si zarobit na dalsi rok. A vidim, ze vacsina mojich spoluziakov pracuje a da sa to zvladnut. To studium je najma o tych zazitkoch na sebe, ktore sa citanim literatury neziskaju, rovnako ako ani na prednaskach.

Livia..

No veru šak to sa neda chodiť každý deň do školy a aj pracovať a učiť sa. Mohlo by to byť aj externe. Fakt nie je? Škoda, že nemam bohatých rodičov, čo by mi tu školu platili.
A potom ako to robia na LFUK? Oni tiež chodia každý deň niekam (škola, nemocnice)a ako so potom zarabaju na študium? Kedy?

Meonity

deeee, dovolím si nesúhlasiť s tvojím názorom, kvalita Psychológa sa nemôže merať počtom odsedených prednášok ! Je mnoho šikovných ľudí ktorý skúsenosťou zo života a množstvom prečítaných odborných kníh a článkov skryjú mnohých pánov Psychológov ( samozrejme napísané pri všetkej úcte ).Vieš sú aj ľudia ktorých rodičia si nemôžu dovoliť financovať ich štúdium a musia pracovať... Možno keby dostali šancu externe študovať, pomohlo by im to získať prácu po ktorej túžia a rozšírili by rady kvalitných Slovenských Psychológov.

anjelik

Da sa kombinovať psychologia s nejakym inym odborom?Ako napriklad:socialna praca a atd.Ak chcem sa stať psychologom,aku školu musim absolvovať,čo všetko?Je aj externe študium?A kde všade môžem študovať okrem BA.Dakujem

magduska22

ahojte

je tu niekdo kdo studuje v TRNAVE psychologiu chcela by som sa tam na buduci rok prihlasit,a chcem sa zacat uz pripravovat na skusky.....ale neviem presne s coh su?nemate niekdo taketo info??alebo nebodaj vypracovane formaty na skusky??? maozaj by ste mi pomohli...dakujem za odpoved..

a este jedna otazka su moc namahave primacky??

rita

dik ale ta psychola je spojena s ekonomikou a to ja nemusim.... na SK sa ziadl nenachadza externa psychola.. uz to viem