otazka pre muzov

lost angel

Som veriaci clovek. A myslim ze velakrat to pomaha. Ale sam na to niekedy zabudam. Ninka si mozno moj anjel ktory ma privedie naspat...

lost angels

Ano viera je zaciatok zaciatku a koniec konca ak zaciatok je koniec koniec musi byt zaciatkom :) ako pozerat do vody a vidiet niekoho ineho. (prepacte nechal som sa uniest :)

lost angel

sucasna pritelka je uzasne dievca ale kazde dievca je ine a sl. X je zasa uzasna inak ale ak by som bol s nou nebol by som stastny cez to vsetko ma to laka. Ale dakujem za rady ste zlate, ze sa o to zaujimate. Kamarat mi v tomto nepomoze. Chlapec rozmysla inak.

ninaV

Inak nazory mas podobne ako moj priatel,vazne,takych chlapov je velmi malo teraz,asi preto som sa pre neho rozhodla..konecne rozhodnutie je na tebe,ale napr,skus si jednoducho predstavit ze uz by si svoju terajsiu lasku nikdy nevidel,neobjal,nepobozkal...ktora by ti viac chybala?hm?

zvedavka

juj, mas to tazke. verim, ze si zmateny.. suhlasim s NinouV, asi zostan s terajsou laskou. verim, ze sa rozhodnes spravne, musis len analyzovat svoje city. ty by si sa k nej urcite nevratil len kvoli sexu, to uz vieme..

lost angel

Dakujem NINKA. Niekedy si hovirim ze byt stastny je fajn a bolo by dobre to znovu citit, ale mozno som len prilisne rozmaznany a neviem si vazit to co mam.

lost angel

Je to asi sedem rokov a rozchod bol dobry ziadne hadky ona isla prec studovat ja zasa inam. Dva roky som bol sam a dostaval sa z toho. A ked som sa vratil naspat znovu som zacal zit. a teraz znovu...