otazka pre muzov

ninaV

Velmi ma zaujala vasa diskusia...ANGEL bacha na byvalu...ja mam priatela 2 roky a pred par mesiacmi sa mi do cesty priplietol byvaly..no nastal zmatok v mojich citoch..akoby sa tie stare obnovili,no stale som milovala i terajsieho...velmi vela som premyslala,dala som si nacas,chvalabohu som neurobila ziadne unahlene rozhodnutie a ako city k byvalemu prisli,tak i odisli...chcem tym len povedat ,ze ano,male vzrusenie z toho akoby noveho niecoho..no kazda senzacia trva 3 dni...popremyslaj ci ti to zato stoji...len tolko moj nazor..

lost angel

5 rokov sme spolu obcas sa pohadame ale nic hrozne. Je to v podstate pekny vstah ale moje myslienky ho nicia. A slecna X pre mna tiez nieco znamena aj ked som myslel ze som sa cez to preniesol nieje to tak. :(

lost angel

No ja mam teraz iny problem mam priatelku dlhu dobu a pribudla mi do zivota moja byvala priatelka, ktora neprestala byt lahostajna nikdy. A vsedny vztah sa zrazu stal veselsim. A ja nechcem nikomu ublizovat... som s toho smutny a mam pocit ze som neni stastny a slecna X mi stale radi aby som za nou isiel a vsetko nechal tak a to ja nemozem... Aj ked by som bol mozno stastny ale to neviem. (Niekedy mam pocit ze by som vsetko zahodil a zacal niekde uplne inde).

zvedavka

damerung, ak hovorim za seba. tak ja zatial vzdy len z lasky.. ale ludia a okolnosti sa menia, nemozem zarucit, ze niekedy budem silnejsia ako nejaky muz.. ale dufam, ze sa ovladnem!

lost angel

Ahojky som chalan mam 26 rokov a v zivote som nepodvedol svoju priatelku ani jediny raz. Ale pravda je, ze s tym zapasim. Nejde o to ci som mal alebo nemal prilezitost (lebo ich bolo naozal vela) ale ide o to ako sa k tomu chlapec postavi. Mne ide o vernost. Ale myslim, ze vacsina chlapcov ako su mnohi kamarati to urobia a vobec nejde o lasku, ide ako hovoria o sex. Pravda je ze ak by som to spravil ja asi by islo o nieco viac ako sex ale mozem hovorit za za seba. Vacsina chalanov sa na to pozera inak ja sa nad tym hlbsie zamyslam a asi by sa to ani mne nepacilo preto to nerobim...

damerung

No, Zvedavka, a zeny su ake? Myslim si, ze je mnoho takych, ktore len nadavaju na muzov, ale v skryte duse tuzia po tom co aj muzi