gosh alebo loreal?? make-up

Príspevok v téme: gosh alebo loreal?? make-up
listok

ahojte chcem sa spytat ci nahodou neviete ci je lepsi make up x-ceptional wear od gosh alebo true match od loreal. true match som skusila bola som spokojna vydrzal mi aj dost dlho ale teraz sa mi uz mina a rozmyslam ze by som skusila aj ten gosh, ale s loreal som bola spokojna tak neviem ci mam ostat pri nom alebo skusit ten druhy. tak mi prosim poradte ktora ste skusali oba ktory je lepsi??? lebo nechcem kupit blbost :)

bibga

no,ja som mala make-upy uz rozne.ked si clovek zaplati aj vyssiu cenu, tak vo väcsine pripadov dostane aj lepsiu kvalitu. vyborny bol make-up sue devitt (len ten sa dovaza z USA) velmi dobry je aj allcyna,len tie su trosku drahsie,taktiez vichy a la roche.v lekarni su takmer vsetky dobre. no z tych lacnejsich mi najviac vyhovuje rimmel- recover a maybelline-wonder finish(s pudrovym efektom) nemastnie z neho az tak plet. ale je na kazdom co mu vyhovuje. mne napriklad zas max factor make-up nejde ale spiralky maju asi jedny z najepsich. je to individualne :)

xyz

jaja ved tie ceny su vyssie nez v obchode a ani si nemozes vyskusat,ze ako co vyzera,to sa viac oplati kupit v 101 drogerie alebo niekde inde

jaja007

AHOJ WEBOVA STRANKA PRE LOREAL PRE SK JE www.lorealshop.eu je to tam super aj som si tam kupila ten Make-up TRUE MATCH... JE FAKT SUPER ALE NIE TEN PUDROVY ALE TEKUTY A TEN JE NAJLEPSI VYDRZI TAK DLHO A SUPER KRYJE A VYZERA PRIODZENE :d

dominikagjvf

L´oreal infallible je uplne super. používam ho už čosi vyše roka a je naozaj najlepší. Ak ho máte, už nič iné nevymýšľajte

senoritta

No podla mna mile damy vsetky znacky ako loreal,max factor, gosh a podobne su znacky ktore sa zaoberaju dekorativnou kozmetikou (tiene,ruze...v tom su dobry) preto odporucam radsej pouzivat hlavne make-upy urcene ktore su radsej zakupte v lekarni... La roche possay-odporucam (ten u mna vyhrava) a urcite tam patri avene a vichy ale to skor pre starsi typ pleti(zvyknu velmi vysusovat)clinicqu, lancome.. ja uz to mam odskusane pretoze som mala loreal, gosh aj max factor,dermacoll, miss sporty od avonu ci oriflamu naozaj som vyskusala vsetky pretoze moja plet je akasi vyberava :-) naozaj mala som velke problemy ale s la roche som nadmieru spokojna