Clotrimazolum

Príspevok v téme: Clotrimazolum
ema

ahojte, baby prosim odpovedzte mi, ak mate skusenosti s clotrimazolom, ja som nikdy nemala zapal a preto neviem, ci priznaky su normalne alebo nie. Takze o zavedeni do posvy som citila palenie ako keby mi horuci vytok vytekal z posvy, ale pritom som bola sucha. rano som zistila ze mam nohavicky uplne biele, ako keby mi vytiekol z posvy ten skrob z tej vaginalnej tablety. Je to normlane? a posledna otazka, mohol mi vytok z posvy po tablete, ktory vyteka v noci nejako poskodit sliznicu v konecniku? lebo brala som ich ztial len dva krat a dva dni uz som mala problemy pri stolici - bolest a po stolici palenie a svrbenie. Tak ma zaujima, ci to moze byt z toho alebo mam hladat inu pricinu, dakujem vam.

Njkjhgj

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať koľko dní pred menštruáciou sa môžu začať používať tablety clotrimazol AL 100 ?

Idka1

Po opakovanej vaginalnej kvasinkovej infekcii mi doktorka predpisala Clotrimazol, uz som to uzivala par krat aj predtym a zabralo to. Momentalne nevidim nejake velke ucinky tak mi predpisala Femgin jednu tabletu tyzdenne. Pytala som sa jej na tie sladkosti ci su pricinou tych infekcii a povedala ze nie. Zvacsa sa to kvoli tomu prejavuje u zien lebo maju cukrovku a ich cely organizmus je zasobeny cukrami. Tak neviem co je pravda

ema

no mna trapi skor ten konecnik. pozerala som sa zrkadielkom a vyzera zvlastne. ale chcem sa opytat ze ak je to kvasinkova infekcia spojena s tou kainkovou genitalnou, mozem si dat napriek tomu teply kupel?

ewa

no ja ani tak nemam stres z tej vaginalenj mykozy,ale z tej konecnikovej, zajtra idem na dovolenku s priatelom a som uplne zufala!! neviem co mam z tou infekciou robit aby to rychlo zabralo a mohla som ist v klude na dovolenku

bambulkaaa

ema: ja som mala clotrimazolum asi pred troma mesiacmi lebo som mala bakterialnu vaginozu..tab. som si tam dala pred spanim a aj mne ten prasok z tabletky vytiekol rano ked som isla cikat, to je normalne, ona sa jednoducho rozpusti tam.. ale pomohlo mi to a teraz uz som zdrava;-)

ema

no praveze ja probiotika beriem, dva krat denne probiofix. inak jem denne ovocie, zeleninu, nejem vyprazen ani tazke jedla. moze mat to palenie konecnika teda suvis s tou vaginalnou infekciou? a pomoze ak si budem konecnik natierat tou mastou candibene a jest nadalej probiotika a samo sa to upravi? lebo idem na dovolenku a nerada by som tam mala nejake problemy. a este jedna otazka ohladne toho vaginalneho zapalu. U gynekologa som nebola, mala som nieco take prvy krat takze ani neviem co mi to vlastne bolo, len som vedela ze z antibiotik mozemmat gynekologicky zapal, clotrimazolum mi dali v lekarni ked som im to povedala, ale svrbenie a vytok som nemala, len trochu palenie pri dotkyu v okoli posvy. , po dvoch dnoch uzivania tabliet necitim nic. Mozem ich prestat brat a nadalej pouzivat len ten krem? dakujem

RNG

Clotrimazole je antifungalny chemicky liek(Lotrimin, Canesten...)
Medzi jeho bocnymi ucinkami su aj zapaly sliznic a svrbenie.
Ja odporucam, koloidnu striebornu vodu alebo roztok GSE na vyplachy,
ale v prvom rade nizkosacharidovu dietu, kokosovy olej a oreganovy olej na vynicenie kandidy v crevach, nasadenie probiotik a ked je
v crevach spravna flora,
aj inde v tele sa to upravi.