Krvácanie - prvý pohlavný styk

sydney

no je to fakt individualne...na moje poprve som si pockala s tou spravnou osobou ,ale aj tak ma to fest bolelo-ako len zo zaciatku,nejakych prvych 5-10 sekund,a potom pohoda.inac som mala aj dost krvi.pri druhom raze ma to uz len bolelo menej,ziadna krv no a potom uz len pohoda klidek tabacek:) takze sa nemas coho bat,to svoje poprve ma svoje caro:)

poiu

pre feu vert-ked ho anjebe asi sa mu ani nepostavi tak to neni moc dobry napad:P

pre super den- pripravit by si sa mala hlavne psychicky ze to chces a inak len higiena

pre hafanana- ak sa ti pretrhne kondom tak kupis tabletku "po"(escapelle)

hafanana

asi to bude blba otazka ..no ale neda mi sa neopytat...ze je to bezpecne len s jednym kondomom?...lebo co ak ten jeden nahodou praskne...stawa sa

lucia kuľová

stale su tu otazky ci to boli, vidno ze sa toho kazdy boji, aj ja sa toho bojim, niekedy si poviem, ze to nieje nic, ze ide o vzrusenie, ze to zvladnem, inokedy zase tak, ze to dopadne katastrofalne a ze budem panna do konca zivota..no ale otazky typu ci to bude boliet su trapne, lebo ako kazdy je iny, a to zalezi aj od velkosti pohalvneho udu takze..

leerka

ja som pri prvom pohlavnom styku nekrvacala a ani som nemala ziadne bolesti, ale to bolo asi tym, ze som pockala dovtedy, kym som uznala z avhodne... a takisto som to robila s niekym, kym som si bola ista, ze to s nim urobit aj chcem.....

lleilla

jackie,je to individualne,a vela zohra aj to,ci si pripravena na tvoje "poprve".Z vlastnej skusenosti,ja som pockala,kym som vedela,ze to skutocne chcem,ze tu osobu milujem a u mna to bolo aj bez krvy a absolutne bez bolesti-hlavne je uvolnit sa a mat citliveho a chapajuceho partnera