svrbenie, pálenie

Deny1612

Keď už tu rozoberáte to svrbenie tak momentálne mám zápal močových ciest zajtra s tym idem klekárke ale zároven ma začalo svrbieť aj v okoli vchodu do posvy.. čo by ste mi odporucili aby som to kupila v lekárni na to svrbenie? Ďakujem

čača

Aj ja som mala taký problém kožná lekárka mi odporučila krém belogent je len na lekársky predpis,pomohlo to

evah

environ,
mam podobny problem, pouzivam Pharmatex, samotny styk ma nepaly, az po vyvrcholeni ma spermie neskutocne stipu.
gynekologicka mi na to neveddela nic povedat, ak nieco zistis budem rada ak sa ozves.

verofa

ahoj veronika som velmi rada že som ti mohla pomôcť aj ked ti už svrbenie ustúpilo treba to praktizovať aspoň dva týždne stačí raz denne, rob si čaj na pitie trikrát denne aspoň mesiac

tiffany

didi, ak to budu hlisty, to si mozes este gratulovat.Niej je to hanba. Ak sa ti to nezlepsi, tak chod radsej k dr. moze to byt vaznejsie, aj zapal creva.

environ

dobry den,mam taky problem a neviem si pomoct.po pohlavnom styku ked ma partner ejakulaciu domna,strasne ma to pali a rodidla mi napuchnu.Asi po 30 minutach to prejde.predtym sa mi to nikdy nestalo,teraz to trva tak masiac.prosim o radu

mia

Caute baby,
ja som mala casto tento problem, uz som aj partnera hnala na vysetrenie, ci nie je on na pricine, gynekologicka mi predpisovala Fungicidin, Canesten a podobne, ale to vsetko lieci len nasledok, nie pricinu.
Z prirodnych prostriedkov velmi ucinne a rychlo zabera vaginalny gel s obsahom cajovnika (Dr. Muller, Tee tree Oil) Trochu stipe, ale len chvilu. Odkedy som ho objavila, uz som nepouzivala tie masti, lebo sa mi zdalo, ze to zabera len na cas.

Ale musim povedat, ze odkedy som zacala studovat viac priprodnu medicinu a upravila som aj stravu (menej kavy, masa,sladkosti,viac bylinkovych cajov- lapacho,zenske zmesi, zelenina,uzivanie probiotik, cesnakovych toboliek atd atd,) automaticky mi prestali aj tieto problemy.
Je to vaginalna mykoza- kvasinkova infekcia a vyskytuje sa aj pri celkovom prekysleni organizmu a nezdravom stravovani. (antibiotika zvysuju riziko kvasiniek a pri uzivani antibiotik automaticky rodine davam probiotika v kapsuliach)
Zial, u zien sa prejavi aj na zenskych veciach.
knihe pisu aj nechtikovy caj (ten je ale zlozkou takmer vsetkych zenskych cajov)
A hemoroidy s tym vsetkym suvisia- o troch porodoch ich mam a takisto ich citim, alebo necitim podla stravy.(kava- okrem alkoholu je tiez pliaga na tieto veci.)
Vela zdaru.

jaja

ja mám taký istý problém a mne gynekolog povedal,že Strezalka čaj ja mám mastičku Candibene a stále sa mi to vracia bola som na infekčnom,na imunologii a nikde nič nezistili

marfuška

Didi,asi budeš mat popraskaný konečník.Nemáš problémy so stolicou,že je tvrdá?Skús to viacej mastit.Kúp si Masti alebo Faktu.Tie by ti mali pomoct.

didi

Mám taký malý problém-trápi ma svrbenie okol konečníka,ale bojím sa s tým ísť za lekárom.Bojím sa,či nemám hlisty laebo mrle,ale moja hygiena je na 1 tak neviem v čom je problém...ke´d osm bola malá mala som hlisty am la som ich preleičené,tak už by som mala mať proti tomu protilátky,však?A okrem toho,po každej stolici mi z konečníka vytečie trochu krvičky,prosím pomôžte!ďakujem...dúfam že to nie sú hlisty alebo bniečo také...