svrbenie, pálenie

veronika

ahoj mila Verofa,ďakujem ti velmi pekne za radu, myslela som,že sa toho nezbavím , bola som nešťastná, lebo som nemohla ani zaspať koli nepríjemnému svrbeniu, velmi, ale velmi si mi pomohla, a to som sa na tvoju radu liečila len krátko a všetko mi ustúpilo, ešte raz ti ďakujem

nini

moja dcera ma geneticku vadu je malička nerastie a nevie hybat prstami,vola sa to periferna dyzostoza.
Poznate niekoho z takou diagnozov.dakujem

verofa

len teraz som zbadala tvoju správu ano je lepšie ked je sypaný je z toho síce bordel ale dá sa to v pohode precediť kúp si radšej sypaný a na pitie si môžeš kúpiť porcovaný

veronika

ahoj verofa bola som si kúpiť ten myší chvostík dali mi porcovaný v malých sáčkoch a mali aj sypaný , to s toho sypaného si mám urobiť ten kúpel?

verofa

veronika dá sa kúpiť aj v lekárni ale počas liečby ho musíš aj piť 4-krát denne neochutený a taký horúci ako len zvládneš po dúškoch a ked si budes robiť sedací kúpel tak najlepšie čistý neried ho vodou môžeš ho použiť aj dva krát ale vzdy musí byt teplí ja mám tiež problém so svrbením?

verofa

maria.sen radím ti aby si doktorovi šla lebo sa to môže prenieť až na vaječníky a aj hlbšie doktor ti poradí čo robiť treba to vyšetriť či zápal nie je hlbšie v tele