tukozrava polievka!!!! moze sa cedit

ANDELA

AHOJTE DIEVCATA, SOM URCITE OD VAS STARSIA A MOZEM VAM,Z VLASTNYCH SKUSENOSTI ODPORUCIT TUTO KAPUSTOVU POLIEVKU, ALE AKO SA VRAVI PEKNE POMALICKY CHUDNUT NIE RYCHLO POTOM SU AJ VYSLEDKY DLHODOBE

renci

ja ju ntiez teraz drzim a mozem povedat ze za 5dni som schudla3kg.ale ja si k tomu dam vzdy aj krajec chleba a nakrajam si do toho niejaku tenku parku a pridala som si k tomu este 20minut cvicenia.mam pocit akoby som dietu ani nedrzala,lebo sa jej najem kolko potrebujem:-)

nelly15

tak ja som ju chcela vyskúšať,tak mama navarila kýbel polievky a do 2 dní bola zjedená a chutila každému členovy rodiny,odvtedy ju varíme stále dokola =D

ria9

ja som niekde citala,ze tuto dietu mozete drzat maximalne 2x do roka,ale aj tak mi to pripada neuveritelne,ze sa nou da schudnut tak vela za taky kratky cas..inac asi by som po troch dnoch nemohla tu polievku ani vidiet:)

hviezda1316

Ahoj rozhodla som sa schudnut...a nikdy som neskusala kapustovu polievku ale kazdy recept je iny tak mi niekto napiste nieco dobre...dakujem..pa

simca

Ahojte.no ja sa ju prave chystam uvarit tak som zvedava ako to dopadne a ci to vydrzim,citam ze to ma dost aj negativa ale zevraj to je najrychlejsi sposob,no drzte palce potom urcite napisem ze co a ako..

kajocka

Awojte babiky..tak pridam aj ja nieco do tejto temy......ked som predrokom nasla recept teda tukozravu polievku neverila som tomu ze schudnem ,lebo nikdy sa mi schudnut moc nepodarilo....ale ked som sa dala na tuto polievku tak po tyzdni uplne rozdiel totalne som schudla .... potom som si dala pauzu no a potom som si ju zas uvarila...no a v lete som uz nedrzala ziadnu drastic.dietu len som menej papala a nepribrala som ani kili..taq vsetkym drzim palceky .... ja zacinam zase na jar