tukozrava polievka!!!! moze sa cedit

martuška

Kapustová polievka je super, mne dokonca aj chutila, ja som si ju dala do 7 deciek a nosila aj do práce v pohode dá sa to zvládnuť, najhorší bol pre mňa ovocný deň ja mám radšej zeleninu.Vybrala som si vždy taký týždeň, keď bolo nejaké volno 3 dni, lebo podla mňa sú najťažšie tie prvé tri dni.

alia

anula..Urob si polovicnu davku tej polievky,ked to vsetko nakrajas budes mat pocit,ze to je na rok.Ja som to robila po pol davkach.Kapusticka ti staci uplne malicka,drzim palce

anula

eda,nestihla som ti dopisat všetko,musela som surne odiť,takže tu je pokračovanie
V treti deň nesmieš jesť pečene zemiaky. Ak dodržíš presne tieto 3 dni mala by si schudnúť 2-4 kg.

4 deň- okrem polievky ješ banány a odtučnené mlieko,piješ veľa vody

5 deň- okrem polievky,hovädzie mäso/20 až 30 dkg/ a paradajky(5-6),a tiež veľa vody 6-8 pohárov

6 deň- okrem polievky hov.mäso a zeleninu-koľko len chceš

7 deň- Rzžu natural, nesladený ovocný džus a zelenina a aspoň jednu porciu polievky

po týždni by si mala schudnúť 5-9 kg. Ak chceš v tejto diete pokračovať ďalej musíš si dať 2 dni prestávku.
Počas diety nesmieš chlieb a pečivo,alkohol,nápoje s bublinkami,vyprážené jedlá,kožu z kurčata.
Tak veľa zdaru a chuti na tukožrucku polievka.pa

anula

Eda,na polievku potrebuješ 6 veľkých cibuľ,4-5 paradajok, 2 veľke zelene papriky, 1 zväzok dužinatej zelerovej vňate, 1 hlávka kapusty a 1 bujon v kocke. Pokrajanu zeleninu zaleješ vodou a variš 10 minut, potom ju varíš ďalej na miernom ohni kým nezmäkne.Môžeš juokoreniť soľou,korením,karim,petržlenom. Môžeš ju jesť kedykoľvek bedeš mať hlad.
1 deň- okrem polievky môžeš jesť ovocie-okrem banánov
2 deň- polievku a akúkoľvek zeleninu,ale ovocie nie, na večeru si môžeš dať pečený zemiak s maslom
3 deň- polievku a zeleninu,ovocie podľa chuti

anula

Ahojka,ja som tuto polievku vydržala jesť tri dni,je pravda,že som z nej schudla,ale bola som vyhladovana a mala som pocit, že zjem všetko čo sa mi dostane pod ruky.Ak ti možem poradit, daj si radšej len jeden očistný den a potom sa dalšie dni snaž jesť menej a častejšie,a po 17-18 hod. nejedz vôbec. Ver mi,že to zabera,aj keď to trva trochu dlhšie...

alia

Moja rada..polievka mi velmi pomohla schudnut.Totiz ja som vzdy potrebovala chudnut ked s mi priatel vracal po mesaici vzdy domov a ja musela ci chcela vyzerat ako ma videl na posledy lebo som sa kadzy ozaj kazdy den dvoj fazovo potila vo fitku.Avsak ked prisiel sme do noci kecali navstevovali restauracie a kila boli spat a keby len spat ale aj navyse.Vdaka tomuto coso zopakovala par krat som si dopestovala zaciatok celulitidy.S ktorej som teraz dost na nic,nikdy predtym som to nemala.Inak som ju teda varila dost casto aj kazdy druhy tyzden.priznam sa aj teraz mam v umysle si ju uvarit,len koli tomu aby mi trochu stiahla zaludok a ona najma precistuje creva tak to dobre padne.Ja som vsetko vzdy krajala ako na normalnu zeleninovu polievku,vsetkov norme.Raz som ju aj rozmyxovala, ze ju budem pit.Fuj ikdy viac,mala som ju aj v mraznicke{mix| a letela do zachoda. Nechaj si ju ako polievku, budes rada ked budes nieco teple zut.Drzim palce, chod na to opatrne.Skus pri tom aj cvicit najlepsi je beh alebo nieco aerobne pre spalenie tuku.Iank ja som na 4 alebo 5den vzdy spadla.Myslim ttym zlyhala :o}} Drzim palce

kacka

Vobec ju ani nejedz, ak ti mozem poradit! Papala som ju 2 dni a na ten 2. som cely vecer lezala v krcoch a vyvracala som aj to co som jedla tyzden predtym...Ale ak si sa k tomu odhodlala, tak drzim palecky...A k tomu cedenie, neced to, bo ta teeleninka ti pomoze trosku so stolicou...