Ľudské blchy

Príspevok v téme: Ľudské blchy
katka215

Chcem Vas poprosit o rada. Mam 18r., nie som Romka, zijem v hygienickom prostredi, avsak odniekial som chytila blšky vraj. Tak mi to aspon lekarka povedala. Myslim si, ze to moze byt aj z jedla, ale ja nie som lekar, takze... Na bokoch mám niekolko vpichov ako keby od komarov. Dalej 2 na lavej nohe, 1 na pravej. V lavej nohy mi uz nieco aj zmizlo. Na brade sa mi jedna ako kedy vyrazka objavila tiez, aj 2 na pravej ruke. Na 4. miestach sa mi spravili aj take vacky. Je to dobry signal, ze sa to zlepsuje? Ako sa toho zbaviť. Dnes som mi uz nic nepribudlo. Dala som si oblecenie, ako aj periny vyprat, povysavala, vyumyvala podlahu so Savom. Ako sa mam rychlo vyliecit, ako je mozne, ze aj napriek cistemu prostrediu, v ktorom zijem som to ich vraj chytila?

Dakujem za radu :(

lejlal

Su to skor vsi ako blchy. Musis vyhubit zdroj, tj. nakladene vajicka, ktorych su stovky az tisice. Cudujem sa ze si zatial nepouzila sampon proti vsiam, kupis ho v lekarni. Myslis si ze su aj v koberci? A este sa spytam ci zijes v rodinnom dome s pivnicou.