Cvicenie na fitloptach

pato125

cavte vie mi niekto poradit ako ucinne schudnem pri cviceni s fitloptou alebo vie mi niekto poradit nejake cviky diky.odp.e-mail

danse

Ahoj, ja som si kupila fitloptu - som maximalne spokojna, ale investovala som do kvalitnej, pretoze mi uz 2x islo pomaly o zivot pri fitlopte z isteho supermarketu za par supiek. Tiez mam DVD zo Sme, je fajn. Fitlopta je znacky Sissel a uz ju mam od Vianoc a zatial som spokojna. Velkostou je stale rovnaka, konecne nemusim dofukovat a nesmyka sa mi na nej. Je to "ine kafe":-)A este bol k nej prilozeny aj plagatik s cvikmi, co ma prijemne prekvapilo. Tak si to striedam, podla nalady, raz DVD a raz cviky z plagatu.A inokedy si na nej len tak vegetim:-) Myslim, ze sa v tomto pripade oplati investovat do kvality. Mozno som niekomu urobila reklamu, ale je to fakt. A da sa uz vyberat na Slovensku. Je z coho.

monica

Jasne,ze sa s loptou schudnut da..:):) Ja mam taku knizku s cvickmi a su ok :) Brusko sa na tom da pekne vytvarovat..

alfa

Cvičenie na fitlopte má výborné účinky. Aj na formovanie postavy, aj na chrbticu.Je to zároveň aj také zábavné. Na fitlopte sa odporúča aj sedieť - sedíš dynamicky, to znamená, že zapájaš všetky svaly, a nezaťažuješ chrbticu. Ja cvičím podľa DVD zo SME a kúpila som si kvalitnú fitloptu od firmy Sissel, aj s veľkým plagátom s obrázkami na cvičenie na fitlopte.(fitlopta.pomocky.sk)

siska15

www.zdravie.sk
Neegistrovaný používateľ potrebujem nieco ako mam cvicit na fit lopte skusam vsetko mozne ale chcem nieco konkretne dakujem

taj

schudnut s loptou sa urcite da..je to naozaj super a zabera to na cele telo nielen na spodne partie..ked mas dobru cvicitelku, ide to naozaj skvele..2x do tyzdna a uz za mesiac uvidis vysledok..cvicis rozne cviky v rytme hudby..je to zabava a pritom chudnes..co viac si mozes priat?

DJ HiDe

...ta fitlopta je podla mna len lacna zbytocnost, i ked niektore cviky fakt stoja za to..povacsinu z nich najdes napriklad na -odkaz odstránený-