OSPALOSŤ a únava...

Príspevok v téme: OSPALOSŤ a únava...
sedmička

ahoj.chcela by som poradiť, čo robíte, aby ste neboli stále ospalí a unavení? odkedy sa začala škola, tak stále som unavená, nevydržím ani dve hodinky vnímať, zaspávam na lavici, zrak sa mi rozmazáva a je to veľmi často, skoro stále. skúsila som kávu, enegetické nápoje a iné, ale nič nepomáha..nemáte nejakú radu? ďakujem..zzz

hej ludia

dajte nejake rady:

UZ TRETI DEN zaspavam v robote na stolicke :( cumim na monitor, citam spravy, oci sa mi zavru, padne hlava a spim :( je mi z toho trosku aj smiesne, lebo nemam problem zaspat aj po stojacky, ale srandicky ma prejdu ked si pomyslim, ze ma moze nachytat sef :(

moze to byt aj tym, ze som sa nedavno vratila z dovolenky a tam som velmi neoddychovala?
moj spanok trva v priemer 6-7 hodin, co nieje malo si myslim :(

ako sa mam prebrat k zivotu???? prosim poradte mi niekto, lebo tu zaspiiiiim :(

zuzka*

Caute baby.Ja som mala podobny problem, este ked som chodila do skoly a dost mi to prekazalo, lebo niekedy ta unava bola neznesitelna.Je dobre ist na tie krvne testy a hlavne v tomto obdobi je dobre brat aj vitaminy.teraz je to s tou unavou uz lepsie, ked pracujem a zaroven externe studujem, neviem cim to je.

rata

Choď darovať krv. Tam ti kompletne prešetria krv a zistia prípadné nedostatky.Ja som to urobila a tak sa zistila príčina mojho neustáleho spánku a únavy. Ak ti nič nenájdu, chybu treba hľadať inde. Poradí ti lekár.

dave

aj ja mam taky isty probleem ...hlavne cez skolu ... neviete nieco poradit? moze to byt nejaka choroba??? ... diky :)

tuk

ahoj ja som baba tez to mam asi jesen prichadza hlava sa mi toci zaludok spat sa mi ste aj nekto v tv.okoli to ma ? mas aj ine priznaky pi vela aj nizky tlak ja mam

kvetka

aj ja mam rovnaky problem.a obvodna doktorka ma poslala na krvne testy,mozno mas malo zeleza alebo draslika..tak chod aj ty za obvodnou a mna poslala este na endokrinologiu a moze to byt sposobene aj stitnou zlazou.jej nedostatocnou cinnostou..ak si vsak po tejto stranke fit tak neviem...skus viac pit a aki to robis tak potom by v tomnemal byt problem...ahoj