svrbenie

peter2

mna to svrbi a mam to cervene ale len pri drazdeni a skusal som uz antimykoznu masticku kvalitnu a nepomaha to. c by to mohlo byt? niekto ci mi nevie poradit

janekMY33

prave preto ved normalny chlap nemoze mat hygienu na jednotku staci oplachnut vo vlaznej vode raz podotikam raz za tyzden

neumy

Ak Vás svrbí penis alebo pošva a nechcete ísť lekárovi, treba si kúpiť Urinal akut...tabletky ktoré odstránia baktérie a infekciu zachytené na stenách močovodu , prípadne brusnicový sirup, ktorý má tie isté účinky a popritom piť urologický čaj. Na intímnu hygiénu je vhodné aby Ste obidvaja partneri používali na intímnu hygienu a samozrejme nezabudnúť hlavne po sexe používať gel Saforelle ktorý má anti mykotické účinky a zabranuje tvorbe kvasiniek. Proti svrbeniu je dobré umývať sa studenou vodou pôsobí to účinne tak ako pri hemoroidoch no a na penis ešte vysušiť a natrieť bactropanom alebo canestenom........

kolof

Ja som mal tiez dlhsie problem so svrbenim, potom som spal s jednou kamoskou.je mozne ze by sa mi to po orale dostalo aj do ust?

utopia

Asi ho treba vyprázdniť.. fuasdr..ty nemaš chybu s výrokom vyskúšaj počkať. Natri ho aspoň framykoinom alebo niečim zdravím čo máš po ruke.

frtyy

co mate robit ?ist lekarovi pekne..aj zeny chodia gynekologovi otrcat svoju ehm..a co nic na tom neni ..co lekar nikdy penis nevidel si myslite ci jako =)