OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?

Príspevok v téme: OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?
noonaa

ahojte..zacala som sa zaujimat o tento pojem,pretoze,hoci moj priatel nesuhlasi s nazormy svojej matky a nie je v jeho ociach ta najlepsia,ako to tnto pojem definuje..stale nejak podvedome robi to,co chce ona,stale s ohladom na nu...co je pekne,kym to nie je na ukor nasho vztahu,a zacina to byt dost casto na ukor a v zasadnych veciach...a obcas mi pride byt dost neschopny v beznych veciach,alebo mozno ich aj vie robit,ale nestara sa o to...mam z toho riadne nervy,lebo citim,ze som na neviem kolkom mieste...chce sa teda opytat,ci vie niekto preesne znaky oidipovskeho komplexu,aj ked chlap napriklad az tak neinklinuje k matke,ale skor myslim, nejake prejavy, ako kvoli takejto vychove potom kona v beznom zivote,ako rozmysla,preco....dakujem...

[zruseny12]

dd,no ja sa nou urcite netrepim,ale urcite si nenecham skakat po hlave...od nikoho...:0))))......inak co bolo dobr na obed?stale sa na to pytam,ale aspon sme si hned inspiraciou...na dalsie dni...

dd

mno, zacinam mat pocit, ze som to prechvalila :(..jak som bola s Betkou chvilku vonku, tak uz ma zastavila domovnicka a vravela, ze aby sme si preparkovali auto..mame tu pri panelaku zalostne malo miest na parkovanie a volne tu je jedine doobeda, ked su vsetci v praci.inak je tu vsetko plne obsadene a ludia hladaju miesta, kade mozu.tak sme urobili aj my a dali sme auto pod jeden strom medzi chodnikom co vedie popred bytovku a cestu..v podstate nikomu to auto nemoze zavadzat, lebo je na kusku travnika, vsetky chodniky su uplne priechodne..ale uz na nas chcel niekto volat policajtov.. :( tak som zvedava, co sa s tym poriesi..pretoze domovnicka vravela, aby sme si ho dali k jednej krcme, ze tam je volne..ale to je tak 150m od nasho vchodu a svokrovcom takto ukradli auto..tiez ho parkovali pri vchode do bytovky, susedom to vadilo, tak zacali parkovat inde a ukradli im auto..aj ked to nase nie je nejake nove alebo super auto, ale penazi nazvys na dalsie nemame :(..ach jaj..zatial Vam ale prajem krasny dnik a co najmenej stresov zo zlych susedov!

[zruseny12]

...sak prave,ani ja sa nesnazim druhym robit zle...a snazim byt stale ohladuplna ku kazdemu...
mas pravdu toto tu nevyriesime...a hlavne ty ju nepoznas tak dobre ako ja...takze aj tebe pekny den...ja idem nieco varit...pa

radana

My to tu asi nevyriesime,lebo nevidime do ostatnich ludi co preco robia a aky dovod na to maju..Maria idem pre maleho,prajem pekny dnik :D

radana

Ale to je typicka ludska vlastnost.Nepoznas to,ze pre niektorich plati 100% -tne,ze skodoradost najvacsia radost?Robia to podla mna taki ludia,ktori su sami v zivote neni stastni a preto im robi dobre,ked sa jeduju aj ini..Ja som zastanca toho,ze sa hram na svojom piesocku a ked mozem,tak pomozem,ale robit naschval niekomu zle,to urcite nie.Raz sa to vsetko zle,co clovek urobi vrati a to sto nasobne..

[zruseny12]

...este jedna vec a uz sa k tomu nebudem vyjadrovat...ona robi zle to je ok...ale ked jej niekto urobi zle je coro moro...tak co tu potom pomoze...ale necham toho...nech si buzeruje doma,svoju rodinu a nas nech necha na pokoji...

[zruseny12]

mozno ano radana,kym ti nekydaju na hlavu...tak ano...ale vsetkeho skodi...mam trochu iny nazor,lebo ked ja im nerobim zle tak,preco ona by mi mala robit zle...cmarat po schrankach a ja neviem co este vsetko buzerovat male deti a sama nie je poroadna...prosim ta, v tom sa nezhodneme...

radana

Ahoj Dd.Ale vsak tie susedske vztahy treba brat s rezervou.Kazdy sme nejaky..U nas je dnes dost skarede pocasie.Ale to nam snad nepokazi pekny dnik :D