Trenčianska nemocnica

Príspevok v téme: Trenčianska nemocnica
zhrozená...

pred pár dňami som sa vrátila z trenčianskej nemocnice a musím povedať že mám traumu na veelmi dlhý čas....sestričky neochotné,protivné,pomalé,starostlivosť katastrofálna,...máte podobné skúsenosti či len ja som natrafila na hrozné oddelenie??to je v každej nemocnici takto?ak máte možnosť výberu určite nie trenčín...hanba zdravotníctva..

svetlana6

no mozno za par rokov ani tie sestricky nebudu, to je pravda. ale ja si tiez myslim , ze trochu ochoty este nikomu neuskodilo. a hlavne na novorodeneckom to nechapem, ved ako sa to da, stale sa mracit, ked clovek pracuje s malymi babatkami? pre nich je to sice asi praca ako kazda ina, ale ja si myslim, ze pokial su sestry alebo doktori taki hnusni, mali ist studovat nieco ine a nie medicinu.

agina

Nuz ide o Fakultnu nemocnicu, v podmienkach, v ktorych si bola liecena, boli liecene este nase babky...ta neochota sestriciek, to je asi na kazdom oddeleni, nechapem vsak, naco to robia, ked ich ta praca nebavi. Ja mam skusenosti z biochemie, tam su zlate babenky, dalej porodnica je na velmi vysokej urovni, doktori su sami mladi, perfektni, aj gynekologicke sestricky, ale neda sa to povedat o novorodeneckych sestrickach.jednym slovom harpie.

zhrozená

na chirurgii a na internom bol další rodinný príslušník a rovnaká katastrofa...a o tej ohromnej starostlivosti na chirurgii som počula od viac ludí takže nie jediná skúsenosť...