Trenčianska nemocnica

Príspevok v téme: Trenčianska nemocnica
zhrozená...

pred pár dňami som sa vrátila z trenčianskej nemocnice a musím povedať že mám traumu na veelmi dlhý čas....sestričky neochotné,protivné,pomalé,starostlivosť katastrofálna,...máte podobné skúsenosti či len ja som natrafila na hrozné oddelenie??to je v každej nemocnici takto?ak máte možnosť výberu určite nie trenčín...hanba zdravotníctva..

Trencianska nemocnica chirurgia

Hnus.Moja mama chodila na vsetky preventivne prehliadky,tak i na gynekolicke,vzdy jej povedali,ze je vsetko v poriadku.Ked jej gynekolog povedal ze pojde na operaciu a povedal jej ze su to len gynekologicke problemy,nic ine jej nezistlil.Samozrejme ked ju otvorili tak jej zistili rakovinu pobrusnice posledne stadium.A to chodila pred tym ze ju boli zaludok.Doktori v Trencianskej nemocnici povedali ze je vsetko v poriadku.Chodila na gastro i na kolonoskopiu.Vzdy bolo vsetko v poriadku.Tak lezala na chirurgii no humus.Ta spina to sa neda ani popisat.Ja nebyvam na Slovensku som jej dcera.Byvam v zahranici(v Cesku).Ale moje sestra a brat tam boli a nou kazdy den.Ja som tam tam chodila chodila ako sa mi dalo uvolnit z prace bola som tam tam kazdy druhy tyzden.Videla som ten pristup.Starali sme sa o nu my natierali sme jej chrbat aby nemala prelezaniny co by mali sa starat oni a este boli niektore sestry drze ze po nich pozadujeme podlozku do postele.Vyjimka niektorym sestrickam to by som im ublizila,boli ochotne a mile.Ale niektore tam nemaju co robit.Boli drze aj pred nami rod. prislusnikmi.Ked moja sestra poprosila zdr. sestru aby jej pomohla mamu zdvihnut ze ma posunuty madrac a nohy tam ma skrutene tak ju drasticky chytila za ruku a drasticky ju zdvihala.Ked jej sestra povedala ze ju to musi boliet tak povedal,ze keby sa mala o kazdeho tak starat,tak b y nemohla na chrbat.Sestre povedala ze ona nevie co to je zdvihat cloveka.A moja sestra jej na to odpovedala ze ona ma postihnutu dceru ktoru musi zdvihat kazdy den 24 rokov denne.A ked doktor povedal,ze uz mama je dlho lebo uz im tam prekazala,ze si ju mame vziat domov a to bola len na infuziach.Drzy arogantny.Hypokratesova prisaha pomahat nemocnym.Upratovanie- 3 dni tam lezala naplast pod postelou mamy a nikto si toho nevsimol.Nakoniec ked doktor povedal ze mama je tam uz dlho ze si ju mame odviezt a to cakal s nastavenym vreckom.Tak jej sestra vybavila hospic v Trencine a po 5 dnoch umrela.Ale umrela v klude,v cistote a s nami kde sme boli za nou kazdy den.I v nemocnici sme oli kazdy den.Keby nemala nemala infuzie tak by bola doma v klude umrela.V trencianskej nemocninici ju este okradli.este ze tam bola pacientka,ktora bola toho svedkom.HNUS TRENCIANSKA NEMOCNICA HNUSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

RRRRRR

Najotrasnejšia "starostlivosť", akú som kedy videla. O otca sa mi teda nááádherne postarali, len čo je pravda. Ležal na JIS, nikto si ho nevšímal, stále nám tvrdili, ako sa má lepšie a lepšie, a keď sme prišli, plakali sme. Jazyk sa mu šúpal, nemohol sám dýchať, ďalej ani nepíšem. Keď sme ho chceli odtiaľ rýchle odviesť, nič nešlo. Zdravotná dokumentácia, na tú nám nešahajte, nič Vám nedáme, je smadný a dehydrovaný... nemáme tu len jeho. Teplota sa vyháňa otvorením okna a dverí a odkrytím pacienta. Na pozorovanaí ho tam mali 2týždne a potom mu chúďatku naložili, rezali a rezali, až to nevydržal.No hnus a špina. Sestričky neochotné chudery. Keď vidím, že chcú viac peňazí, chce sa mi zvracať. Na takéto príšery doplácajú tí, ktorí svoju prácu robia, ako len vedia. Akokoľvek, ak Vám záleží na svojich blízkych, prosím, nedávajte ich tam. Otec mi tam zomrel, a tento šok nikdy nerozdýcham. Hanba týmto existenciám, čo sa hrajú na všemohúcich.

aja57

Ja som ležala na chirurgii a sťažovať sa nemôžem. Tiež som počula že na novorodeneckom sú nepríjemné sestričky. Moja známa má susedu sestričku, alkoholičku do 3 rána huláka na balkóne ( v lete ) a taká sa má starať potom o pacientov.

kvetinka2005

ahojte. Mame podobne skusenosti na detskej pohotovosti v nemocnici v Trenčíne dňa 8.3.2014 o 21:30. UZ na vratnici bol pan s SBS dost retardovany pri otazke kde je pohotovost. stál som z autom pred rampou tak mi nechcel povedat kde to je lebo že tam nemôžem stáť. po zobrati lístku a prejdeni za rampu mi už mohol povedať kde to je. Po príchode na lspp si sestricka pytala doklad o zaplateni 2 eur. ten sme samozrejme nemali lebo to nam už dement na vrátnici nepovedal.tak že naspäť na vratnicu do automatu. Po hodine čakanie sme si vypytali naspäť kartičku poistenca a odišli sme domov bez vyšetrenia z obavy že náš 3 mesačný chlapec dostane ine choroby. úplna perlička bola: jedna tehotna pani ktora tam čakala s dietatom ovracala nechtiac celu chodbu Chúďa bežala k WC ale ked tam dobehla ,dvere boli zamknute a tak chudera už nevydržala a hamba nehamba ovracala celú chodbu. Skrátka ťažka demencia cela nemocnica . banda špinavá.

podobne skusenosti sme mali s mojou už nebohou mamou na neurologii v TN. Po mrtvici ju viezla sanitka s majakmi cez cele mesto . Po odovzdani na neurologii ju nechali asi 30 minut na lehatku za dverami bez povšimnutia.
Skrátka Vás nechajú skapať jak psa.

bobik

ja sa nemozem stazovat na sestricky boli velmi ochotne a starostlive, ked som mala bolesti dokonca boli so mnou na izbe az kym som nezaspala. trenciansku nemocnicu mozem len odporucit

hihismejo

Pekny den prajem,precitala som si zopar pripomienok a musim povedat,ze ja som rodila v Trencine a bola som nadmerne spokojna.Doteraz mam na to prijemne spomienky a citila som sa tam ako na dovolenke.Musim dodat,ze som bola na platenej izbe aj s manzelom a mozno to ma s tym nieco spolocne,neviem.Verim,ze nie...Casto sa nadava na zdravotne sestry,ze ked sa dali na toto zamestnanie,aby nenadavali.To vsetko je pravda,malo by to byt s kazdym zamestnanim.Ja sama som zdravotna sestra a ked som skoncila skolu islas som do toho zo 100% nasadenim a velmi som bola rada,ze mozem pomahat ludom.Musim,ale dodat,ze som nemala ziadne splatky a stale sa da povedat,ze boli celkom fajn ,bezstresove casy.Casto som zostavala v sluzbe aj bez ohodnotenia,alebo som prisla do prace vo vlastnom volnom case.Casy sa zmenily a ja som medzitym bola v zahranici,da sa povedat od roku 1999.Ked som sa vratila v roku 2010 porodit mojho chlapceka a rozhodla som sa zostat tu,cakala ma tvrda realita Slovenska.Aby som teraz mohla pracovat,ako zdravotna sestra musim si dorobit bakalara,z coho vobec nie som nadsena,pretoze opat sa vratit do lavic a trpiet perfektnu naladovost profesorov sa mi vobec nechce.A nakoniec za dlhe noci ucenia nejakej nepraktickej teorie,z ktorou su posadnuty ucitelia a ktoru som sa uz raz naucila a tiez mi bola na dve veci sa vratim do nemocnice,kde som absolutne nikym,alebo sluzkou lekarov,pacientov,hlavnych sestier a pod.Ja som stale presvedcena o tomto povolani,ale v casoch ked zijeme na pozicky a v strese v ktorom sme a kde sa stale ohadzujeme ludskymi pravami a ,ze ludsky zivot je najcennejsi,mali by byt lekari a zdravotne sestry najlepsie plateny.A tak skuste sa vsetci nad tym co hovorite trochu zamysliet a radsej drzat spolu a nadavat na system a n a ludi,ktory tento system podporuju a zivia ho,aby sme boli sluzobnikmi a nie ludmi.Nechapem,ze Slovaci po takej dlhej dobe maju stale klapky na ociach a nevidia realitu.Veci treba riesit a nie kritizovat.

danielam

Moj brat lezi na urazovom oddeleni po pade, ked sa pod nim utrhla skala. Caka na operaciu ruky a ma prasknutu panvu, samozrejme je cely poudierany,dorezany ale ako zazrakom nic viac. Ale asi ovela vacsou traumou je pre neho lezat v Trencanskej nemocnici!nieco katastrofálne, a to odhliadnuc od financnej biedy nemocnice-nedostal ani vankus, ani pohar, ani barla sa pre neho nenasla!a prístup sestriciek je naozaj neuveritelny!!ani po troch dnoch nebol ani len umyty, v ranach mal dokonca kamienky!

máša22

v trenčíne na neurologii som ležala a môžem povedať, zlaté baby /sestričky/, namakajú sa a pritom sa dá s nimi aj pokecať,ochotné, pomôžu, sú zlaté
ostatné oddelenia nepoznám