Chemicky peeling

lilly2

delphia, preco na mna stale utocis? To je tazke prijat aj iny nazor nez aky mas ty? Ja som to dokazala, aj pri retre, kt. sa na mna tiez zo zaciatku osopila... sme si to vyjasnili, jak to kto myslel a je to ok. Tak uz neutoc a prijmi fakt, ze aj opacny nazor moze byt v niecom obohacujuci.

delphia

ak po precitani vsetkych mojich prispevkov usudzujes, ze nic nepisem k teme, tak potom ty nevies o com sa tu diskutuje. inac- neviem preco si o 14:02 reagovala na moj prispevok, ktory evidentne vobec nebol adresovany tebe.
a k tomu linku- je v nom zhruba opisany ucinok chem. peelingu. a ked dobre viem, je tu sekcia o chem. peelingu, tak sa ti musim ospravedlnit, ze nepisem tu o peceni zakuskov ;)

lilly2

o prizemnosti svedci to, ak sa niekto nevie vyjadrit k polozenej otazke.
A vobec, ved v kazdej teme z fora, na ktorom sa prezentujes, len vlozis link na kozmeticku... hmm, fakt prehlad. Mas pravdu, niet, co dodat

lilly2

jeeeej, deplhia po troch dnoch vycitala dalsiu mudrost z ucebnice SOS sluzieb pre druhy rocnik. Bravooooo.
Co tak skusit odpovedat taby na jej otazku? Asi to nejde, lebo si to ani nezazila, a ani s tym nevies pracovat. Sorry, ale si precitaj aspon retru, ta vedela o com pise

delphia

...a este dodam: chemicky peeling ma 3 stupne- povrchovy, stredne hlboky a hlboky. pri povrchovom sa vyvolava zapal vo vrchnych vrstvach pleti. hojenie trva 3-5 dni. pri strednom ide o poleptanie koze s dlzkou hojenia cca 7-10 dni.pro hlbokom peelingu sa koza hoji 14 a viac dni. stredny a hlboky peeling vykonavaju len lekari a su spojene s tvorbou chrasticiek.

retra

lilli to nie je len nazor, ja s tym pracujem. O.k. v tomto som sa pomylila.. je to nie alfa-hydroxy, ale beta-hydroxy kyselina a nie je ovocna. Ale to co som pisala dalej neboli nezmysly, ale som to odsledovala na zakaznickach. A ja som ti nenadavala do sedliacok, bolo to myslene inak..

lilly2

no jasne retra, len ty tu mas spravny nazor. To mi je jasne. A aj salycilova je ovocna, co? Tak co povies na acylpirin? Tiez si ho davas na plet?
Dost ma zamrzelo, co si napisala, lebo toto je vec nazoru a tak, ako si kazdy napise, aka maskara mu vyhovuje, alebo co mu zabralo na pluzgier, tak je normalne, ze tu clovek napise svoju skusenost...

retra

Ja som nenadavala do sedliakov, ked hovorime o sedliackom rozume, myslime tym logicke rozmyslanie ked si vies sam vyvodit zaver na zaklade urcitych skutocnosti..