Chemicky peeling

44rocna

Ja mam velmi pozitivne skusenosti. Prvykrat som bola pred rokom, absolvovala som 5 sedeni v Ustave lek kozmet v Ba. Mam problem s akne, aj vo svojich 44 rokoch, mastna plet najma v T zone- mam mastny nos s rozsirenymi pormi. Aha kyseliny velmi pomahaju! Nic to neboli, mne sa ani nesupe, ani cervena nie som, nirnalne idem mhd dopravou potom. Teraz si to davam druuhy rok. Mam rovne celo bez vyrazok, hladucke a vypnute. Na nose pory sa mi dist stiahli a nemasti sa az tak. Mne to pimohlo aj na rosaceu. Na brade uz nemam takmer vobec vyrazky. Plet prijemne jemna a trochu vypnuta. Este mam tento rok 2 sedenia z 5. Urcite si to dam aj buduci rok. Ten moj mazotok na nose bol dist skaredy a toto fakt pomaha.

Gfcb

Dajte si predpisat skinoren krem 20% , da sa kupit aj z netu z ebay a posobi to na plet ako chemicky peeling len v nizkej koncentracii postupne , nie tak narazovo ako chemicky peeling

kikarika1

tyna

daj vedieť, koľko dní trvá šúpanie a hojenie a či stav tvojej pleti po úplnom zahojení je lepší...držím palce

aj ja chcem do toho ísť, ale skôr v zimnom období a chcem skúsiť chem.peeling na domáce použitie...