Skodi to alebo neskodi????

barbinka

bbfn: pre mňa to je vražda a nevyvrátiš mi to. a ja ťa nebudem presviedčať o mojej pravde, lebo by sme sa len hádali. a radšej dať dieťa na adopciu ako interupcia, hm? nemám deti, mám 24 rokov. a svoje dieťa by som v potrate nepodporovala, aj keď rozhodnúť by sa muselo samé. určite by som mojej dcére pomohla vo všetkom.

ooooo

Ale ked zabijes nieco zive, je to vrazda. To len ludia aby mohli ospravedlnit svoje ohavne ciny pomenovali cloveka clovekom az po porode. Je to alibisticke. Pozri vacsie percento populacie tvoria krestania, pre ktorych zivot zacina pocatim,tak akceptujme tento fakt.

fiona

Si totálne trápna, odpíšeš odniekiaľ jednu vetu a vraj tlmočníčka! Tak napíš niečo z vlastnej hlavy! J´en ai marre de bavarder avec les gens comme toi! Tu me fais rire, vraiment! Tu n´as pas étudié le francais, c´est clair! Ni l´italien, ni l´anglais. Fais voir tes connaissances! Bonne nuit, tu es une fille stupide.
Pochybujem, že niečo z toho pochopíš, ale aspoň vidíš, aká si smiešna.

bfnn

Pre ooooo:

Mozem sa spytat, kde sa ti podarilo dostudovat 3-troj(!) odborove tlmocnictvo/prekladatelsvto?
Lebo o taktom niecom som este nepocula a nikde na Slovensku, ba ani v Cechach takato moznost nie je...iba 1 a 2 odborove, tak ma to zo zvedavosti zaujima tiez...
Alebo si nebodaj tahala 2 vysky? Hmmm.

bbfn

Barbinka, interupcia nie je zabijanie! Nemozes zabit nieco, co sa este nenarodilo. Uz nemajte pomylene nazory. Vies, ze ja tu nezastavam nazor interupcie, iba konstatujem! Ano, ani my by sme tu neboli, keby nas nase maminy neporodili, to je pravda...Ale to "babatko" este babatkom nie je! Nevie rozmyslat, nezije...babatkom mozes nazyvat az vo vyssich mesiacoch...A radsej interupcia ako ho hodit do smetiaku a co ja viem co, vsak pozeras tv noviny? Hrozne veci tam obcas vidim... Nie je to zabijanie...Neviem ci mas deti, ale keby tebe napriklad v buducnosti otehotnela trebars iba 14 rocna dcera?! Dajma ze by bola taka "moderna" a uz by zila pohlavnym zivotom...co ty na to? Podporovala by si vlastne dieta, ktore je este dietatom, nech si za to nesie nasledky?
A toto uvadzam iba ako priklad, ked niekoho znasilnia a otehotnie??? Este stale si tak proti?!!!
Nie som tu aby som sa hadala, verim ze sa dokazema normalne s kazdym porozpravat, ale vrazda to urcite nie je! V prvych mesiacoch najma...

tinka228

Fiona veď Ty si v živote nič mimoriadne nedokázala. To čo tu píšeš sú dnes už bežné veci. Zlož si ružové okuliare a uvedom si, že si len priemerný človek. Ešte síce nevieme aký máš plat. Možno to Ťa dvíha do výšin.